2017 2018 Omzu Açık Bluz Modelleri

2017-2018 sezonunda da omzu açık bluz modelleri, moda trendleri arasında yer alıyor. İki omzu birden açık ya da tek omzu açık birbirinden farklı modeller var. Ayrıca tek omzu fırfırlı tek omzu açık modeller de birçok bayanın tercihi oluyor. Bu yazıda yeni sezonun bluz modellerine biraz daha yakından bakacağız.

2018 yılının modası şimdiden tasarlandı. Tasarımcılar çalışmalarını tamamladı ve markalar tanıtımlara çoktan başladı. Bluz modelleri bayanların gündelik yaşamlarında en çok kullandığı parça ve markalar da bu açıdan bluz tasarımlarına son derece önem veriyor. Modelleri farklılaştırarak kendi markasını diğer markaların bir adım önüne çıkarmak isteyen dev markaların tasarımcıları ortaya çok farklı modeller koydu ve 2018’e damga vuracak diyebiliriz.

2017-2018 Bluz Modelleri

Bluz modellerini jean bir pantolon ile kullanabilir ya da bir etek ile kombinleyebilir hatta bir tayt ile mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Her kombine uygun ve hem gündelik yaşantıda hem de orta seviyede bir etkinlikte tercih edebileceğiniz bluz modelleri, bayanların kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

Fiyatlarının da genellikle uygun tutulması ile birlikte gardroplar bluzlarla taşmış durumdadır. Uygun fiyatlı alışveriş ile birçok farklı model almak daha mantıklı olurken bluz fiyatları da kumaşına ve tabi ki markasına göre farklılık gösteriyor. Özellikle bazı markaların sadece markadan dolayı çok yüksek fiyatlara çıktığını söyleyebiliriz. Bu açıdan akıllı alışveriş yapmayı da öğrenmek gerekiyor. Şimdi 2017-2018 sezonunun bluz modelleri ve daha çok omzu açık bluz modellerine göz gezdirebiliriz.

2017 – 2018 Omzu Açık Bluz Modelleri

Yeni sezon ile birlikte bluz modelleri de farklılaşıyor. Gündelik Yeni sezonun abiye elbiselerini merak ediyorsanız “2017 2018 Moder Abiye Elbise Modelleri” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git