2016’ya Damga Vuran Taşlar, Çanta Tasarımlarında Da Yerini Alacak

2016’ya Damga Vuran Taşlar, Çanta Tasarımlarında Da Yerini Alacak
20 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.162 kez okundu.

2016’ya Damga Vuran Taşlar, Çanta Tasarımlarında Da Yerini Alacak

Bu yaz çantalar açısından en renkli yaz olacak. Her renk çanta için dolabınızda yer açın. İlk olarak katlanan el çantaları modelleri, bu yazın en favorileri arasında yer alıyor. Bunlarda renkli geometrik desenler, püsküllü yamalar, kürk eklentileri göz alıcı olmalarını sağlıyor durumda. Ayrıca her kıyafetinize ayrı renkte çanta kullanabilirsiniz.

Kırmızı Zarf Model Portföy Çanta Modeli

Büyük modeller aksesuarlarda olduğu gibi çantalarda da bu yazın modası. Özellikle zarf modeli olarak belirtilen modellerde yine rengarenk olarak kullanabilirsiniz. Büyük çantalar hem kullanışlı, hem de gösterişli olacaktır.

Kapaklı Omuz Askılı Çanta Modeli

Omuz çantalarında büyüklükten ziyade uzun askılarıyla daha küçük şık çantalar öne çıkıyor. Omuz askılı çantalar rahatlık açısından en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor.

Ekose Desenli Çanta Modeli Yeni

Bunun yanında ekose desenler yeniden öne çıkanlar arasında. Makyajda ve kıyafetlerde öne çıkan fosforlu renkler çantalarda da yazın havasını değiştiriyor.

2016 Taşlı Çanta Modeli

Bu yaza damga vuracak olan taşlı çantalarda da öne çıkanlar arasında. Özellikle çantaların üzerine çeşitli desenlerle bezenen taşlar şıklığın simgesi haline gelecek.

Dantelli Beyaz Çanta Modeli Yeni

Çantalarda dantel ve dokuma yazdan itibaren etkisini sürdürüyor. Özellikle sonbahar aylarında da dantel ve dokuma desenleri görmeye devam edeceğiz.

2016 Kalın Zincirli Çanta Modelleri

Aksesuarda öne çıkan kalın zincirler çantalarda da öne çıkacak. Küçük parlak desenli çantaların kalın zincirleri gece etkinliklerinde şıklığınızı yansıtacak.

Kısa Saplı Çanta Modeli Yeni

Rahatlıktan vazgeçmeyen kadınlar için torba çantalar kısa saplarıyla kullanılarak devam edecek. Özellikle çantamda ne arasam çıkar diyenler için vazgeçilmez olan torba çantalarda tutmalı ve kısa saplı modellerle omuzlarınızı çileden kurtaracak seçenekler mevcut.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git