2016’nın En Moda Elbiseleri

2016’nın En Moda Elbiseleri ve Moda Trendleri 

2016 yılında modanın trendleri arasında yer alan abiye elbiseleri sizler için inceliyoruz. Sizler de özel günlerinizde; düğünlerde nişanlarda, balo ve mezuniyet gecelerinde şık bir görünüm sergilemek istiyorsanız yazımızda paylaşacağımız örnekleri çok iyi incelemenizi öneriyoruz.

Abiye elbisenin boyuna göre ayakkabı seçimi nasıl olmalı; abiye elbise seçerken nelere dikkat etmeliyiz; 2016’nın en moda elbiseleri neler; abiye elbisenin altına çorap giyilir mi gibi birçok sorunun cevabını bu yazıda bulacaksınız.

Yırtmaçlı Elbise Modelleri 2016 En Moda

Son sorudan başlayalım; abiye elbisenin altına çorap giyilir mi? 

Tabi ki giyilmez. Ama bu soru daha çok soğuk akşamlarda ve dış mekanlarda gerçekleşecek olan etkinlikler için önemli bir sorun haline geliyor. Bu yüzden bu soruyu sorunlara da hak vermiyor değiliz. Mümkün olduğu kadar ten rengi bir çorap kullanmayı tercih ediniz. Ya da elbisenin rengini çok fazla bozmayacak şekilde siyah tonları da seçebilirsiniz. Ama tabi ki şeffaflık derecesi yüksek olmalı.

Modanisa En Moda Elbise Modelleri 2016

Abiye Elbisenin Boyuna Göre Ayakkabı Seçimi? 

Abiye elbise seçimi yaparken sizin boyunuza ve katılacağınız etkinliğin ortamına göre seçim yapmanız gerekir. Bu yüzden güzel görünmek ve abartılı bir görünüm sergilemek isterken mekanda yer alan diğer katılımcılar tarafından aşırı dikkat ve eleştiri konusu olmayın. Tüm bunlar doğrultusunda ortamın kaldırabileceği bir elbise seçin ve topuklu ayakkabı kullanmayı ihmal etmeyin. Topuklu ayakkabı emin olun abiye elbisenin olmazsa olmazlarından biridir. Yani elbise boyunun bir önemi yok!

En Moda uzun Siyah Elbise Modelleri 2016

Abiye Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Modaya dikkat etmelisiniz ama herşeyden önce size yakışıp yakışmadığına dikkat etmelisiniz. En moda elbiselerden biri olup da size yakışmayan, fiziğinizle örtüşmeyen bir elbise kesinlikle iyi bir seçim olmayacaktır. Modayı takip edin ama kendinizi ve size yakışan elbiseleri de iyi seçin. Örneğin beyaz tenli bayanlar kırmızı ve siyah gibi baskın renkli elbiseleri çok iyi taşırken esmer bayanlar ise beyaz inci bir elbisenin içinde çok güzel bir görünüm sergiliyorlar. Moda siteleri ve moda haberlerini yakından takip etmenizi size yakışanı bulmanızda yardımcı olacaktır.

En Moda Koton Elbise Modelleri 2016

2016’nın En Moda Elbiseleri 

Geldik 2016’nın en moda elbiselerine! Sizin için farklı kombin ve tarzlarda bir galeri hazırladık. 2016’nın en moda elbiselerini aşağıda yer alan galeriden inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki galeride uzun gece elbise modelleri 2016 tasarımlarını da bulacaksınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git