2016’nın En Dikkat Çekici Kulak Piercing Modelleri

2016 yılında kendinizde köklü değişiklikler yapmak ve daha dikkat çekici bir görünüme kavuşmak istiyorsanız kulağınıza piercing yaptırmayı düşünebilirsiniz. Son yılların en büyük moda trendleri arasında gösterilen kulak piercing modelleri ile plajlarda ve günlük yaşantınızda size yeni bir hava katabilir.

Kulak piercingi seçmeden önce düşünmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Piercing özellikle ülkemiz için çok normal karşılanan bir takı çeşidi değil. Tamamıyla dışarıdan marjinal gözükse de her geçen gün normalleşmeye devam ediyor. Özellikle genç kızların farklı stillere yönelmesi ile birlikte piercing tutkusu her geçen gün artıyor.

 

Piercing Seçeneklerini Düşünün

Kulağınıza piercing yaptırmaya karar verdikten sonra kulağınızın neresine iç ortaya mı yoksa dış kısmına mı yaptıracağınızı iyi bir şekilde düşünün. Düşünülmeden yapılan piercing ve dövmeler çok büyük pişmanlık sebebi olabiliyor.

Kulak Piercing Modelleri 2016

Doğru Mücevheri Seçin

Piercinginizin altn, beyaz altın, gümüş, pırlanta… hangisinden yapılmasını istiyorsunuz. Direkt olarak bir seçim yapmadan önce piercing için doğru mücevheri seçmeniz sizi sonradan yaşayacağınız pişmanlıklardan kurtaracaktır.

Sade Kulak Piercingi

Piercing Yapılırkern Çok Acır Mı?

Piercing yaptırmayı düşünüyor ama canınızın yanacağından korkuyorsanız; düşündüğünüz kadar yüksek bir acı hissi duymayacağınızı söyleyebiliriz. Ama sabırlı olmanız gerektiği de bilinmeli. Uzun süreli üstüne yatamayacaksınız. Zaten piercing yaptırmak isteyenler gerçekten istemeli. Sadece denemek istiyorsanız yaptırdıktan sonra pişmanlık duyabilirsiniz.

Kulak Piercingi

Sizler için birbirinden farklı 2016 yılının en güzel kulak piercing modellerini seçtik. Hangi tarz bir piercing yaptırmalıyım diye düşünen ve kararsız olanlar için 2016’nın en yeni piercing modellerini aşağıdaki foto galeride bulabilirsiniz.

+20 Kulak Piercingi Modeli

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git