2016 Yılına Damga Vuran En Şık 10 Kırmızı Halı Elbisesi

2016 Yılının Trend 10 Kırmızı Halı Elbise Modeli

Ödül törenleriyle dopdolu bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. 2016 yılında ödül törenlerinin yaşandığı ve ünlü geçidine sahne olan kırmızı halının unutulmaz anlarını sizler için araştırdık. Bu yılın unutulmaz elbiselerini hangi ünlü isimler taşıdı hep birlikte göz atalım.

kate-hudson-oscar-odul-toreni-2017

Kate Hudson 2016 Oscar Ödül Töreni kırmızı halı elbisesi… 

Ünlü isimlerin şıklıklarını yarıştırdıkları ödül törenleriyle dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bu yıl da yine geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kırmızı halı seromonisi ön plandaydı. Ünlü isimler ödül törenlerinde giydiği elbiseleriyle kırmızı halıda boy gösterdikler. Biz de www.enmodabox.com olarak sizler için en şık ve en güzel 2016 kırmızı halı elbiselerini bir araya getirdik.

En Şık Modeller Hangileri?

2016 yılında göze çarpan kırmızı halı elbiseleri içerisinde en belirgin tasarım, metalik etkisi oldu. Metalik elbiselerin en göze çarpanını ise; Claire Danes, Emmy Ödül Töreni’nden giydi. Oscar Ödül Gecesi’nde Kate Hudson’un giydiği Maria Lucia Hohan elbisesi ve Altın Küre’de Jukianna Moore’un giydiği Tom Ford tasarımı da diğer dikkat çeken 2016 yılının en moda metalik elbiseleri arasında yer aldı.

zendaya-cfda-gecesi-2016

Zendaya CFDA Gecesi’nde giydiği kırmızı halı elbisesi… 

Çiçek desenli tasarımlar, 2016 yılında kırmızı halıda yine başroldeydi. 3D çiçekleri ile dikkat çeken tasarımlar ise; günümüz teknolojisini en iyi şekilde yansıtan modeller arasında yer aldı. Cate Blanchett’in Oscar Ödül Töreni’nde giydiği 3 boyutlu elbise ve Karlie Kloss’un amFar’da giydiği siyah 3 boyutlu elbise 2016 yılının kırmızı halı trend elbiseleri arasında kendisine yer buldu.

2016 yılına damga vuran bir diğer kırmızı halı elbiseleri içerisinde beyaz renkli tasarımlar oldu. Altın Küre’de Alicia Vikander’in Louis Vuitton imzalı elbisesi ve Cannes’da Sonam Kapoor’un giydiği kuyruklu elbise tasarımı; 2016 yılının en moda beyaz renkli kırmızı halı elbiseleri arasında yer aldı.

Galerimizde 2016 yılında kırmızı halıya damga vuran ünlülerin giydikleri en şık 10 elbise bulunuyor, teker teker inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git