2016 Yazının Trend Mini Etek Modelleri

2016 Yazının Trend Mini Etek Modelleri

Bu yazın da her yaz olduğu gibi mini etek modası karşımıza çıkıyor. Özellikle kendilerine güvenen ve adeta sütun gibi bacakları olduğunu düşünen bayanlar; mini etekleri sıkça tercih edecekler. Basen ve kalça sorunu olmayan bayanlar; giyecekleri mini etekler sayesinde hem herkesin dikkatini çekecekler, hem de yazın sıcak günlerde biraz olsun serinlik bulacaklar. Her sene olduğu gibi bu yaz da yine trend mini etekler belirlenmeye başladı. 2016 trend yazlık mini etek modelleri içerisinde; kot etekleri ve desenli tasarımları karşınızda bulacaksınız. Bunun yanı sıra sadelikten hoşlanan bayanlar için tek renk mini etekler ve hafif dalgalı gibi görünüme sahip olan mini etekler de bu yazın modası içerisinde yerini alıyor. 2016 yazına damga vuran kot mini etekler ve desenli mini etek modelleri sayesinde birçok genç kız ve kadın; günlük gezmeler ve biraz daha resmi olmayan özel davetlerde boy gösterecekler. Tabi açık giyinen cesur kadınlar ve bacaklarının güzelliğine güven bayanlar bu etekleri üzerlerinde taşıyacaklar.

Çiçek Deseni Ön Plana Çıkıyor

Çiçek deseni ile ön plana çıkan 2016 yazlık mini etek modelleri; birçok genç kız ve kadın tarafından tercih edilecek. Bu eteklerin bu yaz bu kadar rağbet görmesinin sebebi; kişinin bir nevi yaz aylarının coşkusunu üzerlerinde taşımak istemelerinden kaynaklanmaktadır. Yaz denilince ilk akla gelen çiçekler açar, böcekler uçar lafıdır. Bu yüzden çiçek deseni ile dikkat çeken mini etekler de bu yaz moda oluyor.

Kot Mini Etekler Yine Rağbet Görecek

Her yaz olduğu gibi 2016 yazında da kot tasarımı ile dikkat çeken mini etekler fazlaca rağbet görecek. 2016 trend yazlık mini etek modelleri arasında yer alan kot etekler; özellikle günlük gezmelerde genç kızların ve kadınların tercihi olacak. Bu şekilde yazın hem karşı cinsi etkileme, hem de biraz olsun sıcak havalarda serinleme fırsatı elde edeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git