2016 Yazının Trend Gelinlik Modelleri

2016 Yazının Trend Gelinlik Modelleri

2016 yazına damga vuran gelinlikleri sizler için derledik. 2016 yazında dünya evine girecek olan gelin adayları; bu gelinlikler arasından seçim yaparak daha şık ve daha modern birer gelin adayı olabilirler. İşte trend 2016 yazlık gelinlik modelleri karşınızda.

Kabarık Gelinlikler Yine Moda

Etek kısmı kabarık olan gelinlik modelleri yine bu yazın en fazla tercih edilen gelinlikleri arasında yer alıyor. Özellikle gösterişi seven ve biraz da basen sorunu olan gelin adayları tarafından bu gelinlikler tercih ediliyor. Aynı zamanda hem kabarık, hem de katlı kesimi ile ön plana çıkan gelinlik modelleri; 2016 yazında gelin adaylarının daha asil bir duruşa sahip olmalarına olanak tanıyor.

Prenses Gelinlikler Modelleri İle Prensesler Gibi Olacaksınız

Prensesler gibi olmak isteyen gelin adayları tarafından tercih edilen prenses gelinlik modelleri 2016 tasarımları; bu yazın en çok rağbet gören gelinlikleri arasında yerini alıyor. Süslü ve işlemeli bir görünüme sahip olan bu gelinlikler sayesinde gelin adayları son derece şık ve göz alıcı bir duruşa sahip oluyorlar. Prenses model gelinlikler, 2016 yazının trendleri arasında yerini alıyor.

Dantel Detayı İle Ön Plana Çıkan Gelinlikler

Dantel detayı her zaman için bayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Elbise ve abiyelerde olduğu gibi, gelinliklerde kullanılan dantel detayı da yine gelin adaylarının beğenisini topluyor. Dantelli gelinlik modelleri 2016 tasarımları arasından seçim yapacak olan gelin adayları; seçtikleri gelinlik modeli ile düğünlerinde daha fazla dikkat çekme ve ilgiyi üzerlerinde hissetme imkanı elde ediyorlar. Bu gelinlikler 2016 yazının trend gelinlikleri arasında yer alıyor.

Sırt Dekolteli Gelinlikler Cesur Gelin Adaylarının Tercihi Oluyor

Sırt dekoltesi elbise, abiye, kıyafetlerde genel olarak cesur bayanların tercihidir. Gelin adayları için de piyasada sırt dekolteli gelinlikler yer almaktadır. 2016 yazında da sırt dekolteli gelinlik modelleri 2016 tasarımları trendler arasında kendisine yer buluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git