2016 Yazının Trend 5 Deseni

2016 Yazının Trend 5 Deseni

2016 yaz koleksiyonları oldukça renkli ve canlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Rengarenk kumaşlar, desenler, çizgililer ve modeller oldukça çekici ve modern bir şekilde piyasada bulunuyor. Bu yazın adeta cıvıl cıvıl geçeceğiniz habercisi olan 2016 yaz koleksiyonlarını siz değerli okurlarımız için teker teker inceledik ve bu sezonun en trend 5 desenini ortaya çıkardık. İşte Enmodabox.com farkı ile sezonun en trend 5 deseni karşınızda…

Çiçek Deseni Her Zamanki Gibi İlk Sırada

Çiçek desenli kıyafet ve elbiseler her yaz olduğu gibi bu yaz da ön plana çıkıyor. Özellikle gül deseni ile dikkat çeken bluzlar, tişörtler, pantolonlar, abiye elbiseler ve tunikler dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra yazlık bez ayakkabılar ve yazlık çantalarda da yine çiçek deseni ön plana çıkıyor. Clutch çantalar, güneş gözlükleri, deri ceketleri ve topuklu ayakkabılar da çiçek deseni ile bu yaza damgasını vuruyor.

Hayvan Desenli Parçalar Dikkat Çekiyor

Leopar desenini her sezon görmeye alıştık. Ancak bu yaz leopar deseninin yanı sıra; piton, aslan, zürafa desenleri de dikkat çekiyor. Versace, Gucci ve Valentino günü dünyaca ünlü markaların 2016 yaz koleksiyonlarında bu tür desenlere sıkça rastlamak mümkün.

Geometrik ve Karmaşık Çizgiler De Moda

2016 yazına damga vuran desenler arasında geometrik şekiller ve karmaşık çizgiler de damgasını vuruyor. İnce ve kalın çizgilerin yanı sıra; enine ve boyuna çapraz ya da iç içe geçmiş çizgililer bu yazın trend desenleri arasında yerini alıyor. Üçgen, kare, dikdörtgen gibi soyut şekiller de yine birçok tasarımda yerini alıyor.

Batik Deseni Yazın En Dikkat Çekici Trendi

Tie-Dye adı verilen model bu yaz bir hayli popüler oluyor. Batik boyama tasarımları ile ilk kez karşımıza çıkmıyor belki ama 2016 yazında bir hayli dikkat çekiyor. Batik boyama parçalar ile hanımlar daha çekici ve daha alımlı bir görünüme kavuşuyorlar.

Yine Ekose Yine Trend

Görmeye alışık olduğumuz ekose deseni 2016 yazında da yine moda oluyor. Ekose etekler, elbiseler, pantolonlar ve gömlekler; bu yaz bayağı bir popüler olacak. Ancak ekose sıradan bir şekilde değil de; canlı renklerden etkilenmiş hali ile bu yaz karşımıza çıkacak. Bu da bıraktığı etkiyi doğal olarak 2 katına çıkarıyor. Ekose kıyafetler ile bomber ceketleri ve deri ceketleri rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Zira bu yaz aykırı ikililerin yılı olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git