2016 Yazının Dikkat Çeken 5 Trendi

2016 Yazının Dikkat Çeken 5 Trendi

2016 yazının trendleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Enmodabox.com olarak biz de sizlere gelişen ve değişen trendler doğrultusunda, en fazla dikkat çeken kombinleri ve tasarımları sunmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere 2016 yazına damga vurmaya hazırlanan 10 trend detayı paylaşacağız. Dikkat çeken 10 trend sayesinde siz de kombinlerinizi ona göre hazırlayabilir ve bu şekilde 2016 yazının en moda kadını olabilirsiniz. 2016 yazının trendleri arasında yer alan 10 farklı trend kombin sayesinde, dışarıya çıktığınız andan itibaren gözler direkt olarak sizin üzerinize çevrilecek. İşte 2016 yazının en fazla dikkat çeken moda trendleri

Pijama Tarzı Elbise

İç çamaşırı mağazalarında satışa sunulan ve belki de birçok kadının bunu ancak gece yatarken giyerim diyebileceği gecelikler; 2016 yazının trendleri arasında yer alıyor. Siyah dantel detayları, V yakalar ve beyaz ile siyah saten elbiseler; 2016 yazında dikkat çekiyor. Pijama tarzı elbiseler ile bu yaz siz de sokağa çıktığınızda bütün dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 

Tepeden Tırnağa Keten 

Bu yazın kadın moda trendleri arasında; tepeden tırnağa kadar keten giymek yer alıyor. Oluşturacağınız kombinlerde bütün parçaların keten olmasına dikkat ederek, siz de bu yazın en moda kadını olabilirsiniz. 2016 yazına oluşturacağınız keten stili ile damga vurabilirsiniz. Bu yaz keten modası ile tarzlarını oluşturan kadınlar; girecekleri ortamlarda da kolay bir biçimde bütün dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaracak olan kadınlardır.

Düşük Omuz Modası

2016 yazının en dikkat çeken trendleri arasında; düşük omuz kıyafet ve elbiseler de yer alıyor. Aslında bu trendi daha önce birçok kez görmüşsünüzdür. Yine aynı şekilde bu trend bu yazın da karşımıza çıkıyor. Düşük omuz modası ile birlikte açık omuzlar ön plana çıkıyor. Özellikle omuzları geniş olan kadınlar bu şekilde kombinlerini oluşturarak, daha da çekici görünebilirler.

Havadar Kıyafet ve Elbiseler

Delikli ve fileli elbise ile kıyafetler; 2016 yazının trendleri arasında yer alıyor. Yazın kadınların bu şekilde daha havadar kombinler oluşturarak, dikkat çekici bir görünüm kazanmaları mümkün olacak. Örneğin beyaz fileli bir elbisenin içerisine, siyah bir südyen ve altına da siyah mini bir şort giyerek; hem 2016 yazının trendine uyum sağlayabilir, hem de siyahla beyazın uyumunu yakalayabilirsiniz.

Asimetrik Kesim Elbise ve Kıyafetler

Bu yaza damga vuracak bir diğer moda trendi ise; asimetrik kesimi ile ön plana çıkan etek ve elbiseler olacak. Özellikle yırtmaç detayındaki asimetrik görünüm; kadınların daha farklı bir tarz yaratmalarına yardımcı olacak. 2016 yazının moda trendleri arasında yer alan asimetrik yırtmaç detayı ile bayanlar bütün dikkatleri üzerlerine çekmeyi başaracaklar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git