2016 Yazının Abiye Trendleri

2016 Yazının Abiye Trendleri
1 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.755 kez okundu.

2016 Yazının Abiye Trendleri

2016 yazında abiye modasında bir hayli hareketlilik vardı. Özellikle sıradan abiyelerin rafa kaldırıldığı bu sezonda; 2 parça abiyeler, taşlı, renkli, desenli tasarımlar ve dantel detayı ön plana çıktı. Bu yaza damga vuran 9 abiye modelini sizler için analiz ettik. İşte 2016 yazlık trend abiye modelleri içerisinde ne fazla dikkat çeken tasarımlar…

2 Parça Abiye

2 Parça Abiye Modeli 2016

Alt ve üst kısmı aynı renk ve desenlerden oluşsa da; birbirinden ayrı olan bu abiye tasarımı, 2016 yılına damga vuran abiye modelleri arasında yer alıyor. Özellikle 18 ile 30 yaş arası bayanlar tarafından bu tasarım tercih ediliyor.

Balık Etek Abiye Tasarımı

Balık Etek Abiye Modeli 2016

Yine 2 farklı parçanın bir araya gelmesi sonucu oluşan bu abiye; balık etek tasarımı ön plana çıkıyor. 2016 yılının yazlık trend abiyelerinde; balık etek modası dikkat çekerken, özellikle genç kızlar bu kombini bir hayli sıkça kullanıyorlar.

Altı Farklı Üstü Farklı Abiye

Dantelli Çiçek Desenli Abiye Modeli 2016

Alt kısmı ile üst kısmı birbirinden bağımsız olan bu abiye tasarımı da yine 2016 yazına damga vurmayı başardı. Üst kısmında yer alan dantel detayı ve alt kısmında yer alan çiçek deseni; bu abiyenin de trend olmasında büyük rol oynuyor.

Derin Yırtmaçlı Abiye Modeli

Derin Yırtmaçlı Abiye Modeli 2016

Derin yırtmaç detayı ile ön plana çıkan abiyeler; her yaz olduğu gibi bu yaz da yine trend abiye modelleri arasında yerini alıyor. Siz de bu tür abiyeler ile oldukça seksi görünebilirsiniz, üst bölümünü altından bağımsız bir şekilde de tercih edebilirsiniz.

Düşük Kollu Abiye Tasarımı

Düşük Kol abiye Modeli 2016

Düşük kol detayı ile ön plana çıkan abiyeler; bu yazın en fazla dikkat çeken abiyeleri arasında yer alıyor. Diğer yıllara göre bu sezon düşük kollu abiyelerin trend olması ön plana çıkıyor.

Halter Yaka Abiye

Halter Yaka Abiye Modeli 2016

Halter yaka görünümü ile dikkat çeken ve özellikle diz kapağının hemen üzerinde yer alan boyu ile dikkat çeken abiyeler; 2016 yazının trend abiyeleri arasında kendisine yer buluyor. Taşlı ve siyah renkte olanı ise; bu abiyeler arasında en fazla rağbet göreni oluyor.

Metalik Görünümlü Abiye Modeli

Metalik Balık Abiye Modeli 2016

Metalik bir görünüm sahip olan uzun ve balık şeklinde uzanan abiyeler; 2016 yazına damga vurmaya devam ediyor. Özellikle genç kızlar ve vücuduna güvenen bayanlar tarafından bu tasarım tercih görüyor.

Pastel Renkli Abiye

Pastel Göğüs Dekolteli abiye Modeli 2016

Pastel renkler yaz aylarında moda olduğu için; 2016 yazında da yine pastel renklerle dizayn edilmiş olan abiyeler dikkat çekiyor. Özellikle kabarık etek ve göğüs dekolte detayı bulunan pastel renkli abiyeler; daha çekici bir görünüm sunuyor.

Pencere Dekolteli Abiye Tasarımı

Pencere Dekolteli abiye Modeli 2016

Vücudun böbrek bölümünde yan kısımlara denk gelen pencere dekoltesi; 2016 yazının trend abiyeleri arasında en fazla dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. İşlemeli ve uzun görünümde olan pencere dekolteli abiyeler ile oldukça zarif görüneceksiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git