2016 Yazında Ne Giyeceğiniz Değil, Renginiz Önemli

2016 Yazında Ne Giyeceğiniz Değil, Renginiz Önemli
14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 803 kez okundu.

2016 Yazında Ne Giyeceğiniz Değil, Renginiz Önemli

Bu yaz yine şıklığı renkler ortaya koyacak. Ama hangi renkler öne çıkıyor incelemeli ona göre kombinler oluşturmalı. Öncelikle asla olmaz diye düşündüğünüz kombinler bu yıl moda olarak karşınıza çıkacak hazır olun. Örneğin, Açık mavi bir ceketi, kırmızı çoraplar ve altın rengi bir çanta ile kombinlemek size imkânsız geliyorsa, bu yıl zevklerinizi yeniden düşünmelisiniz.

Açık Renkler ve Gösterişli Parçalar

Makyajdan başlayacak olursak, bu yılın vazgeçilmezi pastel tonları. Benzer şekilde ayakkabılarda da öne çıkan pastel, makyajda da damgasını vuruyor. Özellikle altın ve bakır tonları, mavi ve yeşil tonları, makyajda pembe tonları bu yılın gözdeleri arasında.

Gece kıyafetlerinde mavi ve yeşil, esmer tenliler için altın rengi, parlak renkler moda olacak. Açık tenliler ise pembe ve kırmızıyı tercih edecek.

Renklerde genelde kahve tonlarıyla kombin edilebilecek. Örneğin altın sarısı ve diğer parlak renkleri gri, kahve tonları ve pembe tonlar ile kombin edebilirsiniz.

Renkli ve Desenli Kıyafetler

Baştan aşağı kıpkırmızı, sapsarı ya da yemyeşil olmaya hazır olun. Bu yıl için kombinlerin çoğu böyle olacak.

Aslında geçen yıl olduğu gibi, turuncu ve pembe tonları bu yıl da çok moda. Özellikle makyajda pempenin her tonunu tercih edebilirsiniz. Kışlıklarınızda da turuncu birçok renkle kombin edilerek tercih edilebilir. Çantalarda özellikle tercih edilen renklerden oluyor.

Ve her yılın vazgeçilmezi bordo bu yıla da damgasını vuracak. Ev tekstilinden, ayakkabılara, makyajınıza kadar şıklığın ve asilliğin rengi bordo yerini kaptırmıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git