2016 Yazına İmzasını Atacak En İddialı Saç Renkleri

2016 Yazına İmzasını Atacak En İddialı Saç Renkleri

Saçları kadınların en önemli aksesuarlarıdır. Dünyanın en pahalı tasarımını giymiş olsalar bile saçları doğru şekilde değilse, bunun hiçbir kıymet kalmaz. Zaten kadınlar da saçlarından emin değilse kendilerini hep eksik hissederler. Tabi iddialı saç modellerinden önce iddialı bir saç renginizin olması şarttır.

Retro ve Rönesans Etkili Saç Modeli

Ten renginize de uyumlu olması halinde 2016 yılının en iddialı saç renkleri arasında ilk sırayı gri-gümüş renkleri alır. Son aylarda çevrenizde mutlaka gri saçlı kadınlar görmüşsünüzdür ancak bu rengi doğru kullanmak ve doğru tonu yakalamak gerçekten uzmanlık ister. Siz gir diye kuaförün önüne oturup beyaz bir saç ile kalkabilirsiniz. Bu nedenle doğru tercih yapmaya özen gösterin.

Abartı Topuz Uzun Saç Modeli

Bir diğer iddiasını ortaya koyan saç rengi ise, kızıl-turuncu tonlarıdır. Evet, yanlış duymadınız. Önceden turuncu rengi saçı olup da rahatsız olduğu için gidip boyatan hanımlar şimdi tam tersine var olan renklerinden turuncuya dönmeye çalışıyorlar. Özellikle beyaz ten ile oldukça zarif görünen bu saç rengini kullanıyorsanız makyajınızda şeftali tonlarında allık kullanmaya özen gösterin. Çünkü saç renginizle nefis bir kontrast sağlayacaktır.

Son olarak zamansız bir renkten bahsedelim. Hangisi mi? Tabi ki kızıl kahve. Hemen her kadının favorisi olan ve neredeyse hepsine de yakışan bu renk iddiasız gibi görünse de aslında doğru saçla buluştuğunda son derece gösterişli görünebiliyor. Tabi daha da etkili olsun diyorsanız makyajla kullanmaya özen gösterin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git