2016 Yazına İddialı Girin, Makyajınızda Radikal Değişiklikler Yapın

2016 Yazına İddialı Girin, Makyajınızda Radikal Değişiklikler Yapın
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 952 kez okundu.

2016 Yazına İddialı Girin, Makyajınızda Radikal Değişiklikler Yapın

Radikal kararlar yalnızca kıyafet seçimlerinde ya da saç renklerinde olmaz. Makyajınızda da aynı farklılıklara gidebilirsiniz. Örneğin yıllardır kullandığınız kahverengi ya da siyah mat farlara veda edip biraz gözlerinizi renklendirmeye ne dersiniz? Mesela asla olmaz dediğiniz lila ya da uçuk pembe tonları size değişik bir hava katacaktır. Renkli göz farı kullanmak demek gözlerinizi o renge bulamak demek değil elbette. Hafifi dokunuşlarla belli belirsiz bir uygulama ile sürdüğünüz bu farlara sayesinde bakışlarınız daha etkileyici bir hal alacaktır.

Yazlık Makyaj Önerileri

Jel Farlar Trend 

Far uygulaması ile ilgili küçük bir tüyo vermek gerekirse son makyaj trendinin jel farlar olduğunu belirtelim. Yani kremsi dokusu ile hem aradığınız ışıltıyı katacak hem de tüm dikkatleri gözlerinize çekecektir. Bir de farı sadece göz kapaklarınıza değil alt kirpik diplerinize de uygulamalısınız. Farın rengine göre üzerinden de renkli bir kalemle hafifçe geçtiğini takdirde aynaya baktığınızda aradığınız büyüleyici gözleri karşınızda göreceksiniz.

Yaza Uygun Makyaj

Işıltılı Yanaklar 

2016 yazının en iddialı makyaj trendlerinden biri de; ışıltılı yanaklardır. Elbette bu yanaklarınıza sim süreceğiniz anlamına gelmiyor. Fakat kendiliğinden ışıltılı allıkları tercih ederseniz aradığınız görüntüyü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Aslında bu moda kış ayların başlamış olsa da hak ettiği ilgiyi yaz mevsiminde göreceğe benziyor. Zaten enerjisi de yazın enerjisi ile daha çok uyuşuyor. Değişik bir şeyler arıyorsanız, size yeterince ipucu vermiş olmalıyız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git