2016 Yazına, Havadar Kumaşlar Damga Vuracak

2016 Yazına, Havadar Kumaşlar Damga Vuracak
19 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 837 kez okundu.

2016 Yazına, Havadar Kumaşlar Damga Vuracak

Modanın kalbi Newyork’tan gelen hava, bu yazın havadar kumaşlarla geçeceğini gösterdi. Özellikle Alexander Wang’ın bu sezon için defilesinde en göze çarpan, kumaşların türü oldu.

Bershka Salaş Elbise Modeli Yazlık Yeni

Yaz sıcağında, hem şıklık hem havadar kıyafetlerle şıklık mümkün diyen defilede, tüm kumaşların fileler, hafif kumaşlardan oluştuğu göze çarpıyor.

File Kumaş Elbise Modeli 2016 Yazlık

File kumaşlar bu yazın trendi olarak, hepimizin hem içini açıyor, hem de havasını.

Wang bu yıl şıklık için terlemeye son diyor. Havadar kumaşlarla hem rahatlık, hem serinlik hem de şıklığı bir arada tutmanın trendlerini beğenilere sundu.

2016 yılının en güçlü trendini bu dokular oluşturuyor. Yalnız Wang değil Newyork’un bir çok ünlü modacısı file trendini takip ediyor.

Yalnız kıyafetlerde değil, ayaklarda da havadarlık bu yılın trendlerinden. Wang bu sezonun havadar trendini ayakkabılarda da benzer şekilde işlemiş. Hem sıra dışı hem de şıklık ve rahatlığı bir arada barındıran seri tüm kadınların dikkatini çekiyor.

Fileli Tesettür Elbise Modeli Yazlık Yeni

Gardroplarınızda bekletilen, eskilerde kaldığını düşündüğünüz filelerinizi yeniden özgür bırakabilirsiniz. Aslında 2000’lerin başında trend olan file giysiler, sandaletler bu yıl yeniden trende girmesiyle bir çok gardropdan yeniden dışarı çıkabilecek.

Havadar Bluz ve Etek Kombini Yazlık

Bu kış trendler arasına giren taşlı konsept, yaz aylarında da etkisini sürdürüyor. Metal’in kumaşla buluştuğu aksesuarlar da bu yılın trendleri arasında. Kışın botlarda gördüğümüz metal düğmeler, taşlar ve dişler, yazın da sandaletleri ve babetleri kaplayacak.

Salaş Mini elbise Modeli Yazlık 2016

Havadar kumaşlar gece giyimine de yansıyor. Aslında gecelikler de kullanılan, rahatlıkla eşanlamlı kumaşlar yaz gecelerine bürünecek. Yine havadar kumaşlar, havadar gecelikler, yanlız yatakların değil, sokak trendlerini de belirleyecek.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git