2016 Yaz Sezonunun En Güzel Plaj Kıyafetleri

2016 Yaz Sezonunun En Güzel Plaj Kıyafetleri

2016 yazına damga vuracak olan plaj kıyafetlerini siz değerli okurlarımız için derledik. Deniz kenarına tatil yapmaya gidecek olan bayanlar; çantalarını hazırlarken mutlaka bu plaj kıyafetlerinden seçim yapsınlar. Zira sezonun modasına uygun olacak şekilde tasarlanmış olan bu kıyafetler ile deniz kenarında da bütün gözler sizin üzerinizde olacak. Trend plaj kıyafetleri sayesinde adeta sahilin tozunu attıracaksınız.

2016 yazının trend plaj kıyafetleri arasında; rengarenk modeller, dantelli pantolonlar ve derin yırtmaçlı elbiseler yer alıyor. Sıradan bir yapıda olan sade askılı plaj kıyafetleri artık tarihe karıştı. Yazın en fazla tercih edilen rengi olan beyaz; 2016 yazının en güzel plaj kıyafetleri içerisinde sıkça kendisine yer buluyor. Sade kaftan ve elbiselerde yer alan püskül detayı ise oldukça dikkat çekici. Bu arada plaj kıyafetlerinde yer alan dekolteler; bağcıklı ipler sayesinde daha çarpıcı bir hale geliyor. Deniz kenarında yürürken; hafiften rüzgarın esmesi ile birlikte uçuş uçuş bir hal alan elbiseler; plajların en romantik ve en seksi kıyafetleri arasında yer alıyor. Uzun tüllü tunikler de yine 2016 yazının plaj modası içerisinde yerini alıyor. Çiçek desenlerinin ağırlıklı olduğu plaj kıyafetleri de yine bu sezon moda oluyor. Çiçek desenleri bu yaz birçok giyim parçasında olduğu gibi; plaj kıyafetlerinde de ön plana çıkıyor. Bayan bu şekilde daha coşkulu ve enerjik bir stil oluşturma fırsatı ile karşı karşıya kalıyorlar. Bu arada beyazın yanı sıra yeşil ve siyah renkli plaj elbiseleri de yine trend oluyor.

Plaj Kıyafetleri İle Çekici Bir Görünüm

2016 yazının en güzel plaj kıyafetleri arasında çiçek desenli, uzun tüllü, renkli ve dantel detaylı parçalar yer alıyor. Bunların içerisinden en fazla hoşunuza gideni tercih ederek siz de modern bir hava yakalayabilirsiniz. Sizin için aşağıdaki galeride 2016 trend plaj kıyafetlerine yer verdik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git