2016 Yaz Moda Trendleri

2016’nın yaz aylarına girdik ve birbirinden farklı moda trendleri ile yaza ayak uydurmaya devam ediyoruz. New York, Londra, Paris ve diğer önemli moda haftalarında yaşanan gelişmelere baktığımızda 2016 yazı moda trendleri arasında birçok yenilik gözümüze çarpıyor. Özellikle renklerde ve kesimlerde yaşanan değişiklikler ön planda yer alıyor. Daha asimetrik kesimler ve zıt renkler bir arada kullanılmış durumda.

Moda haftalarından aldığımız moda trendleri ve detaylarını sizler için derledik ve sizler ile paylaşıyoruz. Kendinize yakışacağını düşündüğünüz trendleri deneyebilir, farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Leopar desenli elbiseler, military trendi, yıldız desenli elbiseler, siyah beyaz kombinler ve çok daha fazlası…

2016 Yazının En Dikkat Çekici Moda Trendleri

İnce ve Ferah Kumaşlar

Yaz aylarında daha rahat bir görünüm için sizi ferah tutacak kumaşlara yönelebilirsiniz. Birçok markanın kreasyonunda da yer verdiği ferah kumaşlar 2016’nın moda trendleri arasında yer alıyor.

2016 Yazlık Elbise Modelleri

Siyah İle Beyazın Mükemmel Uyumu

2016 yaz trendleri arasında yer alan bir başka moda akımı ise siyah ile beyazın içiçe olduğu abiye elbiseler. Hem dikkat çekici hem de sizin için bir yenilik oluşturacak elbiseler ile 2016 modasını yaşayabilirsiniz.

Siyah Beyaz Elbise Kombini

Haki Renk Elbiseler İle Military Trendi

2016’nın sadece yaz aylarında değil, 2016 Sonbahar/Kış modası içerisinde de kendine yer bulmuş bir trend, military trendi. Haki renk sizi mükemmel bir görünüme kavuşturabilir ve size maskülen bir hava katabilir.

2016 Military Trendi

Metalik Renkli Elbiseler

Bir başka önemli trend ise metalik renkli elbise modelleridir. Trendi 2016’nın sonuna kadar görmemiz mümkün. Firmaların 2016 Sonbahar/Kış Kreasyonları arasında da metalik renkli elbiseleri çok fazla görüyoruz. Yıl sonu modasına bakmak isteyenler 2016 Sonbahar/Kış Modası – En Moda 9 Trend isimli yazımıza göz gezdirebilirler.

2016 Metalik Renkli Elbiseler

Yıldızlı Elbise Modelleri

Son yıllarda moda olan yıldız desenli elbise modelleri, 2016’nın yaz aylarında da moda trendleri arasında yer alıyor. Özellikle olgun bayanların biraz daha hareketli ve genç bir kız gibi gözükmek istediği günlerde tercih etmesi çok iyi olur.

2016 Yıldızlı Elbiseler

Leopar Desenli Elbiseler

Leopar desenli elbiseler her senenin değişmez moda trendleri arasında yer alıyor. Yazlık modellere baktığımızda daha çok dar kesim ve alt tarafı mini olan leopar desenli abiye modellerini görüyoruz. Ama artık leopar desenleri eskisi gibi klasik bir desen olarak görmeyeceğiz. Farklı kombinasyonlar ile daha özgün modeller ortaya çıkmaya başladı.

2016 Yaz Leopar Desenli Abiye Elbiseler

2016 Moda Trendleri Foto Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git