2016 Sonbahar Bayan Kıyafetleri

2016 Sonbahar Bayan Kıyafetleri

Sonbahar geldi çattı bayanlar… Artık giyim konusunda daha seçici olmamız gerekiyor. Yazın etkisini bir an önce üzerimizden atmamız gerekiyor. Yavaş yavaş kendimizi soğuk ve yağışlı havalara giyim tarzımız ile de alıştırmamız lazım. Bayanlar olarak her dönem süse ve görünüşe önem veren varlıklar olduğumuz için; yeni sezonda da yine modern ve şık parçaları, Sonbahara uygun olacak şekilde temin etmemiz gerekiyor. Gardırobumuzda da 2016 Sonbahar bayan kıyafetlerinin teker teker yerini alması büyük bir öneme sahip. Bu şekilde kombin yaparken zorluk çekmeden, birbiri ile uyumlu parçaları birleştirebilirsiniz. Sonbahar bayan kıyafetleri içerisinde özellikle hırkalar ve yelekler ilk bakışta ön plana çıkmaktadır. Dilerseniz Sonbaharda bayanların en fazla tercih ettiği diğer kıyafetleri de inceleyelim…

Örgü Yelek Modelleri

Örülerek dizayn edilen yelekler; Sonbahar’da kadınların en fazla tercih edecekleri kıyafetler arasında ilk sırada yer alıyor. Sonbahar’da hava ne sıcak, ne de çok soğuk bir yapıda olacağından; daha mevsimsel parçaları tercih etmek gerekiyor. Örgü yelekler de bu konuda bayanlar için en uygun fırsat olarak dikkat çekiyor. Örgü yelekler; her yıl olduğu gibi 2016 Sonbaharında da moda oluyor ve herkesin gardırobunda bulundurması gereken kıyafetler arasında bulunuyor.

Hırkalarla Farklı Kombinler

Yelekler gibi hırkalar da yine mevsimler parçalar olduğundan; bayanların Sonbahar aylarında tercih edebilecekler kıyafetler arasında yer almaktadır. Sonbahar mevsimi için özel olarak tasarlanan ve yeni sezonda birçok bayanın sırtında görülecek olan hırkalar; farklı modellerinin yanı sıra, renk seçenekleri, beden aralıkları ve fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

O kadar farklı hırka modeli var ki modunuza bir kombin oluşturmak sizin elinizde.

O kadar farklı hırka modeli var ki modunuza bir kombin oluşturmak sizin elinizde.

Bluzları Eksik Etmeyin

Yaz kış bluzlar kadınların vazgeçemediği kıyafetler arasındadır. 2016 Sonbahar aylarında da yine bluzlar; farklı yapıları ile bayanların yanı başında olacak. Sonbahara özel olarak üretilen bluzlar; yaza oranla daha kalın kumaşlarla dizayn edilmiş bir şekilde satılacak.

Kumaşı kalın olsa da özellikle kapalı mekanlar için sıfır kol bluz tercih edilebilir.

Kumaşı kalın olsa da özellikle kapalı mekanlar için sıfır kol bluz tercih edilebilir.

İş Kadınları İçin Gömlek ve Ceket Kombinleri

Sonbaharda iş kadınların uygun kombinler oluşturmaları için özellikle gömlek ve ceket tasarımları dikkat çekiyor. Etek ya da pantolon üzerine gömlek ve ceket giyerek kombin oluşturan iş kadınları; Sonbahar gömlek ve ceketleri sayesinde sezonun giyim modasına da uyum sağlayabilecekler. Sonbahar bayan kıyafetleri içerisinde bu parçalar da ön planda olacak.

İş kadınları için birbirinden şık ve elegant gömlek ceket kombini bulunmaktadır.

İş kadınları için birbirinden şık ve elegant gömlek ceket kombini bulunmaktadır.

Kalem Etekler Yeniden Moda

İlkbahar ve Sonbaharda gün yüzüne çıkan kalem etekler; Sonbaharın gelmesi ile birlikte yeniden moda oluyor. Kalem eteklerin göz alıcı şıklığı; Sonbaharda bayanların daha asil ve şık kombinler oluşturmalarına da olanak tanıyacak. Bayan Sonbahar kıyafetleri içerisinde bulunan kalem etekleri; şık bluz ya da gömleklerle kombin edebilirsiniz.

Çalışan bayanlar için sonbahar aylarında kalem etek modelleri güzel kombinlerin doğru tercihi olacak.

Çalışan bayanlar için sonbahar aylarında kalem etek modelleri güzel kombinlerin doğru tercihi olacak.

Etiketler:

2016 Sonbahar Bayan Kıyafetleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Ceylan dedi ki:

  Gerçekten bu tarz hırkalara bayılıyorum. Kışın çok iyi oluyor. Hem fazla sıkmıyor, hem de soğuktan koruyor. Havalar soğumadan hemen alayım bikaç tane.

  1. Sema Erdem dedi ki:

   Ceylan merhaba,

   Evet hem kullanışlı hem de bu sene çok moda olacak. 🙂

Sayfa başına git