2016 Sonbahar Bayan Ceket Modelleri

2016 Sonbahar Bayan Ceket Modelleri

Sonbahar mevsimi, bayanlarda ceket kullanımının yaygınlaşmaya başladığı bir dönemdir. Kimi bayan bu dönemde yağmurluk, hırka ya da yelek tercih ederken; daha modern bir tarz oluşturmak isteyen hanımlar; ceketlere yöneliyorlar. 2016 Sonbaharında da yine bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan birçok farklı ceket modeli dikkat çekiyor. Bayanların ceket ile Sonbahara uygun kombinler oluşturmaları adına; her dönem çeşitli tasarımlar piyasaya sürülüyor. Eskiden beri adeta gelenek halini almış olan ceket modellerinin yanı sıra; yeni tasarımlar da göz doldurmaya devam ediyor. Bayan ceket modelleri içerisinde bu yıl battaniye görünümünü andıran ceketler moda olurken; deri ceketler de yine her zamanki gibi en fazla tercih edilen ceketler arasındaki yerini alacak.

Battaniye Görünümü Ceketler Moda

Sonbahar mevsimi ile birlikte havalar yavaş yavaş soğumaya başladığından; ceketlerin de daha mevsime uygun olacak şekilde tasarlanmasına dikkat ediliyor. Özellikle bu Sonbaharda bayanların kendilerini sıcak bir ortamda bulmaları adına farklı tasarımlar piyasada yer alıyor. Bunların başında da; bu yıl moda olacak olan battaniye görünümlü ceketler geliyor. İlk olarak soğuk havadan koruma amaçlı olarak üretilen bu ceketlerin bir diğer özelliği ise; bayanlara konforlu bir ortam sunmasıdır. Eğer seçtiğiniz battaniye tarzı ceketi doğru bir şekilde kombin ederseniz; üzerinizde de muazzam bir duruş sergileyecektir. Popülerliği her geçen gün artan bu ceketler ilk olarak geçen yıl patlama yapmış ve dikkat çekmişti. Bu yılda trend olması beklenen bu ceketlerin, geçen yıl gördüğü ilgiden daha fazla ilgi ile karşılaşması bekleniyor.

Deri Ceket Vazgeçilmez

Her Sonbaharda olduğu gibi yine bu sene de deri ceketler popülerliğini kaybetmiyor. Deri ceket tasarımı; daha çok kendisine güvenen ve motorcu stili oluşturmak isteyen kadınların tercihi olacak. Farklı renkleri ile piyasada yerini alan deri ceketler arasında en çok da; siyah ve kahverengi tercih görüyor. Soğuk havalarda çok kalın ve uzun kıyafetleri tercih etmeyen bayanlar; deri ceketlerle kombinlerini oluşturuyorlar.

Palto Yerine Uzun Ceket

Genel görünümü itibariyle palto gibi uzunca bir yapıda olan uzun ceketler; bayanların daha şık ve modern görünmek adına tercihi oluyor. Tarzı gereği palto giymeye pek sıcak bakmayan ya da palto ile kombin yapmakta sıkıntı çeken hanımlar; bayan uzun ceket modelleri ile istedikleri stili daha rahat bir şekilde yansıtıyorlar. Bu ceketlerin Sonbaharda en fazla tercih edilen renkleri ise; beyaz, krem rengi, kahverengi ve siyahtır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git