2016 Sonbahar Bayan Ayakkabı Modelleri

2016 Sonbahar Bayan Ayakkabı Modelleri

Sonbahara özel olarak tasarlanan bayan ayakkabı modellerinin en önemli özelliği; soğuk havadan koruyucu bir etki yapması ve ayakların bu dönemde de konforlu olmasının sağlanmasıdır. 2016 Sonbahar mevsimi için tasarlanan ayakkabı modelleri içerisinde yer alan tasarımların fazla oluşu; herkesin kendi giyim tarzı ile uyumlu ayakkabıları seçebilmesine olanak tanıyor. 2016 Sonbaharına damga vuracak olan ayakkabı tasarımlarına bir göz atalım.

Tüylü Ayakkabı Tasarımları

Sonbahar ve Kış mevsimleri için birebir ayakkabılardan olan tüylü ayakkabılar; sezonun trend tasarımları içerisinde de yer alıyor. Ayakkabıyı tamamı ile saran tüyler sayesinde Sonbahar modasına uygun bir görünüm de kaçınılmaz bir hal geliyor. Şık duruşunun yanı sıra; ayakları koruyucu etki de yapıyor.

Tayt Görünümlü Çizmeler

Her yıl olduğu gibi bu yılda da diz üst çizmeler çok moda olacak. Tayt görünüme sahip olan ve bacağı saran uzun çizmeler; sezonun moda trendleri arasında da yerini alıyor. Dar kesimi ve tayt görünümü ile dikkat çeken bu ayakkabılar; kadınların daha çekici ve daha modern görünmelerine de olanak tanıyor. Aynı zamanda Sonbahar için en uygun ayakkabıların da başında geliyor.

Kadife Ayakkabı Modelleri

Özellikle Sonbahar ve Kış mevsimlerinde trend olan kadife tasarımları; yeni sezonda da yine birçok alanda kendisini gösteriyor. Bayan ayakkabı modelleri arasında da kendisine yer edinmeyi başaran kadife ayakkabılar; sezonunda trendleri arasında bulunuyor.

Metalik Ayakkabı Tasarımları

Metalik görünümü ile dikkat çeken elbiselerin bu yıl moda olacağını daha önce belirtmiştik. Aynı şekilde metalik görünüme sahip olan bayan ayakkabıları da yine Sonbahar ile birlikte moda oluyor. Kadınlar metalik ayakkabılar sayesinde bu Sonbahar’da da çok daha ışıltılı ve çok daha zarif bir duruşa sahip olacaklar. Üstelik herkesi etki altına almaları da kolaylaşacak.

Erkeksi Bot Modelleri 

Bayan ayakkabı modasında 2016 Sonbaharında erkeksi botlar da yine geniş bir yer tutuyor. Sezonun en fazla ilgi görmesi beklenen ayakkabıları arasında yer alan erkeksi botlar; kadınların daha kendilerinden emin bir stil oluşturmalarına da olanak tanıyor. Yeni sezonun moda trendleri arasında yer alan erkeksi botlar; ayakların soğuk ve yağışlı havalardan korunmasına da yardımcı olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git