2016 Plaj Çantası Modelleri

Bayanlar için çanta çok önemli bir tutkudur. Moda trendleri arasında yer alan ve her yıl kendini yenileyen çanta modellerini bayanlar yakından takip ediyor. 2016’nın yaz aylarında plajda hangi çantayı kullanmalıyım sorusunu kendinize soruyorsanız, en moda plaj çantası modellerini sizlerle paylaşıyoruz.

2016 yazının en güzel renkleri ve desenleri çantalara da yansımış durumda. Özellikle konu plaj çantası olunca ortaya cıvıl cıvıl çanta modelleri çıkıyor. Yazın en güzel trendlerini paylaşan En Moda Box ekibi, sizlere doğru bikini seçimi konusunda da yardımcı oluyor. “2016 Yazının En Beğenilen Bikinileri” adlı yazımızdan 2016’nın trend bikini modellerine göz atabilirsiniz.

Plaj Çantası Modelleri

Hasır Plaj Çantaları

Plaj çantalarına baktığımızda en klasik modeller hasır çanta modelleridir. Hem içine koyduklarınızı serin tutması hem de ıslak kıyafetlerinizin hızlı bir şekilde kurumasına yardımcı olabilir. Sıcağa en dayanıklı modeller arasında yer almaktadır. En kötü yanı; sıcağın etkisi ile zamanla renginin solmasıdır.

Keten Plaj Çantalar

İçine kum dolmasını istemiyorsanız, keten plaj çantalarını tercih edebilirsiniz. Farklı renklerde çantalar ile plajlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Deri Plaj Çantaları

Güneş almayan bir yere bırakmanız halinde deri plaj çantası; hem kullanışlı hem de çok şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Plaj çantaları üzerinde daha çok yazı temsil eden desenler, yazı temsil eden renkler ve aksesuarlar yer almaktadır. Genç bayanlar dikkat çekici modelleri daha fazla tercih ederken, olgun bayanlar ise daha sade ve kullanışlı modellere eğilim göstermektedir. Ucuzdan pahalıya birçok plaj çantası modeli bulunurken fiyatlar 20 lira ile 1500 lira arasında farklılık göstermektedir.

2016 Plaj Çantası Foto Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git