2016 Nişanlık Modelleri

2016 yılına özel olarak dizayn edilmiş olan nişanlıklar sayesinde; düğün öncesinde yapılan nişan töreninde de gelin adaylarının son derece şık ve zarif olma fırsatı bekliyor. Her kesimden gelin adayına hitap edilmesi adına; farklı modellerde üretilmiş olan parçalar, farklı renk seçenekleri ile piyasadaki yerini almaktadır. 2016 nişanlık modelleri arasında; genç kızların cesur tavırlarını yansıtacak olan modellerin yanı sıra, tesettüre uygun giyinen hanımların vücut hatlarını korumalarına yardımcı olan seçenekler de bulunmaktadır. Hem kapalı giyinen, hem de açık bir şekilde cesur giyinmeyi tercih eden gelin adayları; nişan töreni için en uygun elbiseleri piyasada bulmaktadırlar. Şuan için piyasada yer alan 2016 model nişanlıklar; kış ve yaz mevsimlerine uygun olacak şekilde ayrı ayrı tasarlanmıştır. Kışlık olarak üretilen nişanlık daha kalın ve daha korunaklı olurken; yaz için üretilmiş olan modellerde daha canlı renkler, daha ince kumaşlar ve daha hoş kesimler yer almaktadır. Eğer siz de 2016 yılında nişan yapacaksanız; özel olarak üretilmiş olan nişanlıklar arasından kendinize en uygun seçimi yapabilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

Dantelli Balık Nişanlık Modelleri

2016 nişanlık modelleri arasından seçim yapmadan önce; mutlaka gelin adayının farklı alternatifleri denemesini tavsiye ederiz. Zira ilk gördüğünüz nişanlığı, bir hayli beğenmiş olsanız da; hemen satın almamanızı öneriyoruz. Aynı modeli bir başka markada daha ucuza bulabilir ya da beğendiğinizden modelden daha fazla hoşunuza gidecek olan bir başka nişanlığa denk gelebilirsiniz. Bu yüzden aceleci davranmamalı ve bu alanda en doğru seçimi yapmak adına; piyasada yer alan bütün nişanlık modellerini teker teker incelemelisiniz. Aynı zamanda vücut yapınıza uygun olan nişanlıkları satın almaya da özen göstermelisiniz. Bedeninize uygun olmayan modeller; sizi nişan törenine kötü bir görünme sokabilir. Birçok gelin adayı; bir modeli beğendiği için, kendisine uygun modeli bulamadığı halde, 1 beden küçük ya da 1 beden büyük nişanlığı satın almaktadır. En ciddi hata da işte bu noktada yapılmaktadır. Vücut yapısına uygun olmayan bir nişanlık; kişinin son derece biçimsiz ve kötü görünmesine yol açacaktır. Bu noktada yapılan hatalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Tesettürlü Nişanlık Modelleri 2016

2016 nişanlık modelleri içerisinde; model ve renk çeşitliliğinin yanı sıra, fiyat farklılığı da söz konusu olmaktadır. Bu sayede herkes bütçesine uygun olacak şekilde hareket etme fırsatına sahiptir.

En modern ve en şık 2016 nişan elbisesi modelleri aşağıdaki galeride yer almaktadır. Aynı zamanda galeride tesettür nişan elbiseleri de tesettüre uygun bir şekilde giyinen hanımlar için bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git