2016 MTV Video Music Awards Gecesinin En Cool Çifti

2016 MTV Video Music Awards Gecesinin En Cool Çifti

MTV’nin Video Music Awards Gecesi’nde 2016 yılının en iyilerine ödüller dağıtıldı. Dünyanın ünlü isimlerinin yer aldığı geceye Kim Kardashian yine damga vurdu. Stili ile yine herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran güzel yıldız; Kanye West ile birlikte kameralara poz verdi ve ikili gecenin en cool çifti seçildi.

2016 MTV Video Music Awards Gecesi En Cool Çift

Kanye West ve Kim Kardashian 

2016 MTV Video Music Awards Gecesi’nde ne giyeceğine bir türlü karar veremeyen Kim Kardashian; sosyal medya hesapları üzerinden takipçileriyle fikir alışverişinde bulunuyordu. İnce eleyip sık dokuyan dünyaca ünlü yıldız; geceye öyle bir kıyafetle takıldı ki; yine bütün gözler onun üzerine kaydı. Geceye Kanye West ile katılan Kim Kardashian; gecenin en seksi ve en şık bayanları arasında yer alırken; ikili birlikte katıldığı geceye, en cool çift olarak damga vurmayı da başardı. Tercihini Balmain’den yana kullanan ve siyah renkte, transparan bir yapıda olan dekolteli, mini elbise ile katılan Kardashian; altına da şık bir topuklu çizme giydi ve geceye stili ile yine damga vurdu. Banyodan çıkmış gibi görünen saç stili ile seksi görünümünü ikiye katlayan Kim Kardashian; abartısız makyajı ile doğal güzelliğine de ön plana çıkarmayı başardı.

Kanye West ve Kim Kardashian ikilisi; 2016 MTV Video Music Awards Gecesi’nin en cool çifti olarak seçilirken, Kardashian kendi tarzıyla gecenin en şık 10 kadını arasında yer almayı da başardı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git