2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Modelleri

2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Modelleri

İlkbahar ve yaz aylarında dünya evine girecek olan gelin adayları için gelinlikler İlkbahar Yaz modasına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Gelinlik üretimi ve satışı yapan markalar; bu konuya oldukça dikkat etmekte ve gelin adaylarının sezonun modasına uygun gelinlik ile düğünlerinde yer almalarına olanak tanımaktadır. 2016 İlkbahar Yaz gelinlik modelleri de; gelinlik üretimi ve satışı yapmakta olan markaların koleksiyonları içerisinde şuan için yer almaktadır. Eğer siz de bu aylarda ya da Yaz aylarında dünya evine girecek iseniz; markaların bu koleksiyonlarını teker teker inceleyebilirsiniz. Farklı tarzlardan gelin adayları için gelinlikleri İlkbahar Yaz modasına uygun olacak şekilde dizayn eden tasarımcılar; hem açık giyinen, hem de kapalı giyinen gelin adaylarını düşünüyorlar. İsteyen kapalı gelinlikleri, isteyen açık model gelinlikleri piyasada bu alanda hizmet vermekte olan markalar sayesinde kolay bir şekilde karşısında buluyor. Banu Güven gelinlik koleksiyonu 2016 tasarımları içerisinde de İlkbahar ve Yaz aylarına özel olarak tasarlanmış olan birbirinden şık ve zarif gelinlikler yer almaktadır.

Sırt dekolteli 2016 İlkbahar Yaz Gelinlik Modelleri

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

2016 yılının İlkbahar ve Yaz aylarına özel olarak tasarlanmış olan gelinlikler arasından seçim yaparken gelin adayının tarzına ve bedenine uygun olan modeli tercih etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bütçe açısından da kendisini sarsmayacak olan gelinlik modeline yönelmelerinde fayda olacaktır. 2016 İlkbahar Yaz gelinlik modelleri arasından seçim yaparken tarzınıza, bedeninize ve bütçenize uygun olan gelinlik modelini tercih etmelisiniz. Ancak bu şekilde hem içinize sinen bir gelinlik modeline kavuşmuş olursunuz, hem de tam anlamı ile aradığınız zarafeti dışarıya yansıtabilirsiniz. 2016 yılının İlkbahar ve Yaz aylarına özel olarak tasarlanmış olan gelinlikler içerisinden düz ve sade modellerin yanı sıra, daha gösterişli parçalar da bulunmaktadır. İsteyen istediği gelinlik modelini tercih ederek, tarzı ile de uyum içerisinde olacak bir görünüm elde etmektedir.

Marchesa-2016 İlkbahar-Yaz-Gelinlik-Modelleri

Kır Düğünü Gelinlik Modelleri Popüler Oluyor

Genelde İlkbahar ve Yaz aylarında kır düğünleri sıkça tercih edildiği için; gelinlik tasarımcıları, kır düğünü gelinlik modelleri dizayn ediyorlar. Bu dönemde özellikle bu tarz gelinlikler bir hayli fazla rağbet görüyor.

Aşağıda 2016 İlkbahar Yaz gelinlik modelleri ve fiyatları doğrultusunda hazırlanmış olan bir galeri yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git