2016 Hamile Abiye Modelleri

2016 Hamile Abiye Modelleri 

Her kadın için farklı stillerde tasarlanmış olan abiyeler; kilolu ve hamile bayanlar için özel olarak oluşturulmaktadır. Hamile kadınlar ve kilosu fazla olan hanımlar için özel olarak tasarlanmış olan abiyeler daha bol ve daha rahat bir yapıda olmaktadır. Özellikle hamilelik döneminde kadınların şık olmasının yanı sıra, kendilerini rahat hissetmeleri de gerekmektedir. Bu yüzden onlar için yapılan hamile abiye modelleri tasarımlarında; dar kesim modeller yer almamaktadır. Daha bol ve geniş kesimli abiyeler bu noktada ön plana çıkmaktadır. Hamileler için özel olarak tasarlanmış olan abiyeler içerisinde uzun ve kısa abiyeler bulunmaktadır. Herkes kendi giyim tarzına ve zevkine göre seçim yaparak, istediği boyda abiyeyi kolay bir şekilde satın almaktadır. Her yıl olduğu gibi bu yılda da yine hamile bayanlar için en güzel ve en şık tasarımlar piyasada farklı markaların en özel koleksiyonları içerisinde yer almaktadır. 2016 hamile abiye modelleri sayesinde; 2016 yılında gerçekleştirilecek olan davetlere ve organizasyonlara hamile kadınlar da en rahat ve en şık halleri ile katılacaklardır.

Siyah Tüllü Hamile Abiye Modelleri 2016

2016 hamile abiye modelleri içerisinde; geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Bu sayede her kadın istediği renkte abiyeyi temin edebilmektedir. Hamile kadınlar için özel olarak tasarlanan abiyeler içerisinde; mavi, lacivert, turuncu, pembe, bordo, mor, kırmızı, yeşil, siyah, turkuaz, pudra rengi, fuşya, sarı, eflatun, krem rengi, gibi farklı renk seçenekleri yer almaktadır. Her hamile bayan, beğendiği renkte abiye modelini; bu renk çeşitliliği sayesinde kolay bir şekilde temin edebilmektedir. Bu arada hamileler için en bol yapıda üretilen abiyeler; hem anne, hem de bebek sağlığına uygun olacak şekilde dizayn edilmektedir. Bu şekilde sıkmayan abiyeler ile kadınlar kendilerine daha fazla dikkat etme fırsatı bulacaklardır. Hamileler için özel olarak tasarlanan abiyeler; farklı fiyatları da beraberinde alıcılarına sunmaktadır. Zira bu noktada 100 TL’ye de, 1000 TL’ye de, 10000 TL’ye de abiye satın almak mümkün olmaktadır. En şık abiyeler sayesinde moda ile iç içe olma fırsatı da bulacaksınız. Zira bu abiyeler; en son modaya göre tasarlanmaktadır.

Siyah-Hamile-Abiye-Elbise Modelleri 2016

Birbirinden Güzel Hamile Abiyeleri İle Kusursuz Görünüm 

2016 hamile abiye modelleri arasında; en şık abiye modelleri de bulunuyor. Bol diye bir abiyenin şık olmayacağı söz konusu değildir. Birçok kadın bu noktada hataya düşmekte ve sırf dar diye, üzerine uygun olmayan abiyeleri satın almaktadır. Zira hamile kadınların dar abiyelerden mutlaka uzak durmaları gerekmektedir. Aynı zamanda bol abiyeler ile de şık bir duruş sergileneceği her zaman için akılda tutulmalıdır.

Hamileler için özel olarak tasarlanmış olan 2016 hamile abiye modelleri galerisi aşağıda yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git