2016 Duvak Modelleri

2016 için görkemli bir düğün hazırlığı mı yapıyorsunuz? Her şey hazır mı, en önemlisi de siz hazır mısınız? Düğünlerde en çok dikkat çeken gelinlerdir. Çünkü gelinlik ve gelinliğinize ve yüzünüze uygun duvaklar sizi bambaşka gösterir. Düğün boyunca gözlerin sizin üstünüzde olduğunu hissedersiniz. Düğünde düşman çatlatacak kadar güzel olmanızı sağlayacak gelinlikler ve 2016 duvak modelleri konusunda size tavsiyelerimiz var.

2016 Duvak Modelleri

 

Düğün için Gelinlerin en çok zorlandıkları konu gelinlik ve duvak seçimidir. Gelinlik seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken husus vücut şeklinize uygun olmasıdır. Diyelim ki gelinliğinizi seçtiniz. Peki, gelinliğinize ve yüzünüze uygun 2016 duvak modellerinde hangisini tercih etmeniz konusunda size bilgi aktarayım. 2016 duvak modelleri, dantelli, kısa, uzun ve kat katlı kesimli duvaklar en popüler duvak çeşitleridir. Gelinliğinize uygun olması çok önemlidir. Eğer gelinliğiniz sade ve düğünde saçınıza da sade bir şekil vereceksiniz duvak seçiminiz gösterişli ve işlemeli olmalıdır. Duvağınızı da sade seçerseniz düğünde çok sönük bir görünümünüz olur. Düğünde ben kabarık ve gösterişli bir gelinlik giymek istiyorum derseniz, size tavsiyem duvağınız gelinliğinizin aksine sade olmalı, saçınıza ise gösterişli bir şekil vermenizdir.

2016 Duvak Modelleri 11

2016 duvak modellerinde gene dantelli duvak çeşitleri de popülaritesini koruyor. Dantelli duvak seçiminizde gelinliğinizde de aynı dantel işlemesinin olmasına dikkat ediniz. Bu yılda, kısa duvaklar gelinlerin ilk tercihi. Ben düğünde rahat etmek istiyorum derseniz kısa tercih etmelisiniz. Çünkü uzun duvaklar sizi zora sokabilir ve duvağınızı düzeltmek zorunda kalabilirsiniz. Sade bir düğün yapacaksanız o zaman ben size uzun duvak öneriyorum. Çünkü uzun duvaklar gelinliğinize ayrı bir güzellik katacaktır. Düğünde göz kamaştıran bir gelin olmak istiyorsanız; seçeceğiniz gelinlik modeline ve 2016 duvak modelleri konusunda önerilerimize dikkat etmenizde yarar var.

En güzel ve en şık 2016 duvak modelleri adlı galeri aşağıda yer almaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git