2016 Bohem Trendi Yazın Etkisini Gösteriyor

2016 Bohem Trendi Yazın Etkisini Gösteriyor
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 848 kez okundu.

2016 Bohem Trendi Yazın Etkisini Gösteriyor

Yeni sezonda Bohem trendi bütün etkisiyle kendisini gösteriyor. Püskül detayları, İspanyol paça pantolonlar, salaş kıyafet ve elbiseler ile yeni sezonda bizleri tamamıyla Bohem stil etkisi karşılıyor. 2016 Bohem trendi ile birlikte kadınlar daha asil ve daha modern bir duruşa sahip olacaklar. Üstelik bunun için farklı giyim parçalarını da rahatlıkla kullanabilecekler. Bohem bir tarz ile yeni sezonda modern bir görünüm arıyorsanız; öncelikli tercihiniz püsküllü bluzlar, İspanyol paça pantolonlar ya da salaş etek ve elbiseler olmalı. Bol paçası ile ön plana çıkan pantolonların ve salaş eteklerin yanı sıra; mini etekler de yine Bohem trendinde yerini alıyor. Dökümlü elbiseler ve püsküllü kıyafetler ise sezonun Bohem stilinde olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Salaş ve açık renk kıyafetler sezona damgasını vururken; bayanlar Bohem tarz ile birlikte yazın enerjisini daha güzel bir biçimde yansıtabilecekler.

Bohem-Giyim-Tarzı-2016

Püskül Detayı Oldukça Fazla 

Yazın en fazla tercih edilen giyim parçaları sandalet ve şortlar da; Bohem trendinde yerini alıyor. Bu şekilde Bohem stil oluşturmak için aslında bayanların çok fazla uğraşmasına gerek kalmıyor. Mini bir şort üzerinde püsküllü bir bluz ve altına sandalet giyerek; günlük yaşantınızda bu stili rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

2016 İlkbahar Yaz Bohem Stili Püskül Detayı

Eğer daha cool görünmek istiyorsanız; havadar gömlekleri, püskül detayı ile olan sandaletleri ve bol paça pantolonları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde daha göz alıcı bir görünüme kavuşacaksınız. Bu arada püskül detayı yeni sezonda birçok farklı alanda kendisini gösteriyor. Püsküllü elbise, kıyafet ve ayakkabılar ile kadınlar 2016 Bohem stili oluşturma konusunda bulunmaz bir fırsat ile karşı karşıya kalıyorlar.

Bohem Stil Yazlık 2016

Siz de 2016 yazında Bohem stil oluşturmak istiyorsanız; mutlaka önerilerimizi dikkate alın. Özellikle bu sezon püsküllü çanta, kıyafet, elbise ve ayakkabıların ön plana çıktığını unutmayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git