2016 Bilboard Müzik Ödülleri’ne Damga Vuran Ünlüler

2016 Bilboard Müzik Ödülleri’ne Damga Vuran Ünlüler
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 907 kez okundu.

2016 Bilboard Müzik Ödülleri’ne Damga Vuran Ünlüler

2016 Bilboard Müzik Ödülleri’nin 26.’sı Las Vegas’ta düzenlendi. Düzenlenen ödül töreni ile birlikte ödüller de sahiplerini buldu. Geceye birbirinden şık kıyafetler ile katılan ünlü isimler damga vururken; Enmodabox.com olarak biz de bu geceyi enine boyuna araştırdık ve en güzel giyinen ünlüleri sizler için teker teker bulduk. Geceye katılan ünlü isimlerin kırmızı halıdaki görüntülerini dikkate alarak yaptığımız inceleme sonunda; geceye damga vuran ünlü isimler de gecenin en şık kıyafetleri de belli oldu. İşte 26.’sı düzenlenen 2016 Bilboard Müzik Ödülleri’ne damga vuran ünlü isimler ve giydikleri kıyafetler…

Rihanna Bile Sadeydi 

2016 Bilboard Müzik Ödülleri Gecesi Rihanna

Kırmızı halıda geçen yıllara oranla ünlü isimler daha sade kıyafetler giymeyi tercih ettiler. Rihanna bile he zamanki stilinin tersine oldukça sade bir kıyafetle gecedeydi. Kesha giydiği işlemeli mor takım elbisesi ile dikkat çekerken; maskülen bir hava yakalamayı başarmıştı. Törende en fazla ön plana çıkan isim ise; seksiliği ile kuşkusuz Ciara oldu. Rihanna sade bir elbise tercih etmesine rağmen; elbisesi oldukça cesur çizgilerden oluşuyordu. Elbisenin önünde yer alan 3 düğme dikkat çekerken; parlak bir görünüme sahip olması ise ünlü yıldızı ön plana çıkarmayı başardı.

Kesha Maskülen Tarzı Benimsedi 

2016 Bilboard Müzik Ödülleri Gecesi Kesha

Kesha gecede oluşturduğu maskülen tarz ile ön plana çıktı. İşlemeli mor renk bir takım elbise ile kırmızı halıda boy gösteren dünyaca ünlü yıldız; sarı dalgalı saçları ve hafif tonlardaki makyajı ile oldukça cool bir görünüme sahipti.

Jessica Alba’dan Hanım Hanımcık Bir Stil 

2016 Bilboard Müzik Ödülleri Gecesi Jessica Alba

Gecede siyah dantelli kısa bir elbise ile boy gösteren Jessica Alba ise; tam bir genç kız duruşu sergiledi. Sempatik tavırları ve giydiği şık elbise ile geceye damga vuran ünlü isimler arasında yer alan Jessica; kırmızı halıdaki duruşu ile bir kere daha herkesi büyüledi.

Ciara Herkesi Büyüledi 

2016 Bilboard Müzik Ödülleri Gecesi Ciara

Kuşkusuz geceye giydiği seksi elbise ile en fazla damga vuran isim Ciara oldu. Gümüş renkte parlmak bir elbise giyen Ciara; elbisenin derin yırtmacı, yandan dekoltesi, sırt dekoltesi ile herkesi büyülemeyi başardı ve gecenin en fazla dikkat çeken ismi oldu.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git