2016 2017 Yılın En Moda Renkleri

2016 2017 Yılın En Moda Renkleri

2016 2017 sezonunun trendleri yavaş yavaş belirlenmeye başladı. Paris’te bir ekip tarafından özel olarak yürütülen ve dünyanın birçok farklı ülkesinden moda tasarımcısının bir araya gelerek bir beyin fırtınası ile karar verdikleri trendlerde ilk olarak yeni sezonun moda renkleri saptandı. 2016 2017 Sonbahar Kış moda renkleri arasında; siyah renginin ön plana çıktığı görüldü. Özellikle parlak siyahların yeni sezonun birçok tasarımında yer alacağına vurgu yapıldı.

Siyah Rengi Parlaklığıyla Göz Alacak

Siyah her Sonbahar ve Kış mevsiminde olduğu gibi yeni sezonda da yine trend renkler arasında yerini alıyor. İlk sırayı kapan siyah rengi; özellikle parlak tonları ile yeni sezonda birçok farklı tasarımda yerini alacak. Gerek giyim, gerekse de aksesuarda parlak siyahı sıklıkla karşımızda bulacağız.

Nehir Mavisi Güven Tazeleyeceksiniz 

2016 2017 en moda renkler sıralamasında ikinci sırada karşımızda çıkan nehir mavisi; lacivert ile kobalt mavisi karışımı bir tonda karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun trend renkleri arasında yerini alacak olan nehir mavisi; güven duygusu aşılamak isteyenler için birebir. Eğer siz de kendinizden emin bir duruş sergilemek istiyorsanız; nehir mavisi tasarımı ile dizayn edilmiş olan modellere yönelmelisiniz.

Bronz Görünüme Sahip Kırmızı

Bordo ile kırmızı arasında değişen ve biraz da parlak bir görünüme sahip olan bronz kırmızı; sezonun trend renkleri arasında yerini alıyor. Özellikle kürklerde, paltolarda, kabanlarda, elbiselerde ve abiyelerde bronz kırmızı sıkça karşımıza çıkacak.

Sıcak Boz Kahverengi Vazgeçilmez

Sonbahar-Kış mevsimleri ile adeta özdeşleşmiş sıcak koyu kahverengi; bu sezona da yine damga vuracak. Sezonun en moda renkleri arasında yerini alan sıcak koyu kahverengi; kazaklarda, ceketlerde, eteklerde, trençkotlarda ve paltolarda yerini alacak.

Kobalt Mavisi ve Lacivert Kışın Ön Plana Çıkacak

Lacivert ve kobalt mavisi renkleri de yine 2016 2017 Sonbahar Kış moda renkleri arasındaki yerini alıyor. Paris’ten Milano’ya kadar birçok moda merkezinde ilk 10 sırada yerini alan bu tonlar; yeni sezonda da birçok farklı tasarımda kendisini gösterecek.

Zeytin Yeşili İle Doğa Görünümü

Özellikle pantolon, ceket, etek ve bluzlarda zeytin yeşili rengi önümüzdeki sezonda yer edinecek. Püsküllü ve safari tarsımlar ile zeytin yeşili renginin uyumu; sizi hem modern bir görünüme kavuşturacak, hem de oldukça ilgi çekici bir duruşa sahip olmanızı sağlayacak.

Fuşya ve Pembe Enerji Katacak 

Üzerinizdeki negatif enerjiyi alması ve her ne kadar havalar soğuk olsa da içinizi ısıtması nedeni ile; fuşya ve pembe tonlarını önümüzdeki sezonda tercih edebilirsiniz. Yeni sezonun trend renkleri arasında girmeyi başaran fuşya ve pembe tonları; soğuk havalarda düşen modunuzu da yükseltecek.

Turuncu ve Mercan Tonları Mutluğunuzu Arttıracak

2016 2017 yılın trend renkleri arasında yerini alan turuncu ve mercan tonları; mutluluğunuzun artması açısından giyim ve aksesuar alanında mutlaka tercih etmeniz gereken renkler olmakta. Yeni sezonun gözdeleri arasında yer alan bu tonlar; sevinçle dolmanıza ve hayata daha pozitif bakmanıza da yardım edecek.

Metalik Tonlar Farklılaştıracak 

Kendisini farklılaştırmak ve herkesten bu şekilde sıyrılmak isteyen bayanlar için; yeni sezonun trend renkleri arasına metalik tonlarda girmeyi başardı. Metalik tonlar sayesinde diğer bayanlardan daha farklı ve sıra dışı kombinler oluşturabileceksiniz. Özellikle 60’lı yılların sofistike görünümünü bu şekilde yansıtabilirsiniz. Metalik gümüş, altın ve bronzun yanı sıra; pembe ve mavi de yine yeni sezonda birçok tasarımda boy gösterecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git