2016-2017 Sonbahar/Kış Tesettür Ferace Modelleri

Yeni Tesettür Ferace Modelleri

Kapalı kadınların giyim tarzında önemli bir yere sahip olan feraceler; sadece İlkbahar-Yaz sezonunda değil, aynı zamanda Sonbahar-Kış döneminde de birçok tesettürlü bayanın tercihi oluyor. 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda da yine birçok bayanın tesettüre feraceleri ile kombinlerini oluşturacağı aşikardır. Genelde kışın koyu renk feraceler ön plana çıksa da; bu Sonbahar-Kış trendlerinde yer alan pastel renkli ve desenli feraceler de birçok kadının tercihi arasında yer alacak.

2017-kayra-ferace-modelleri

Pudra renginde, kurdele detaylı, 2016-2017 tesettür ferace örneği… 

2016-2017 Sonbahar/Kış tesettür ferace modelleri sayesinde bu sezonda da kapalı kadınlar en güzel kombinleri oluşturabilecekler. Bayanların özel olarak beğenisine sunulan ve vücut hatlarını muhafaza edecek şekilde dizayn edilen feraceler içerisinde; çok farklı tasarımlar yerini alıyor. Özellikle de son yıllarda popüler bir hale gelene yarasa kol feraceler büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Genelde genç kızların tercihi olan yarasa kollu feraceler; daha modern ve zarif bir stil elde etmek isteyen kapalı bayanların kombinlerinde yer verdiği tasarımların başında geliyor.

Yarasa Kol Ferace Modası Tüm Hızıyla Sürüyor

Düz ve sade feraceler ile birlikte, işlemeli ve renkli feraceler de 2016-2017 sezonunda tesettürlü bayanların karşısına çıkacak. Ancak şöyle bir gerçek var ki; yarasa kollu ferace modelleri, bu sezonda da hükmünü sürdürmeye devam edecek. Genelde genç kızların daha modern ve zarif bir duruş sergilemek adına tercih ettiği yarasa kollu feraceler; farklı renk seçenekleri ile piyasada yer alırken, herkesin kombin oluşturma konusunda istediği renkte yarasa kol feraceyi temin etme şansı bulunuyor.

en-moda-tesettur-ferace-modelleri

Yarasa kol detaylı, en moda 2016-2017 tesettür ferace örneği… 

Tesettürlü kızlara ve kadınlara stil oluşturma konusunda yardımcı olacak olan 2016-2017 ferace modelleri; farklı beden aralıklarında dizayn ediliyor. Bu sayede büyük beden giyinen kapalı bayanlar da rahat bir şekilde kendi vücut yapılarına uygun olan feraceleri piyasada yer alan mağazalardan temin edebiliyorlar. Bu arada en güzel ve en moda feracelerle ilgili yazımızı okumak için buraya tıklayın ve siz de birbirinden şık feraceler hakkında fikir sahibi olun.

Galerimizde sizin için hazırlanmış olan yeni sezonun en güzel ve en şık ferace örnekleri yer alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git