2016-2017 Sonbahar/Kış Tesettür Elbiseleri

2016-2017 Tesettürlü Elbise Modelleri

Tesettüre uygun giyinen hanımların giyim tarzları daha farklı olduğu için; giyim modelleri onlara uygun yapıda olacak şekilde yeni baştan dizayn edilerek piyasaya sürülüyor. Her yıl ve her sezon tesettürlü bayanlar için yeni baştan tasarlanan ve farklı firmalar tarafından satışa sunulan giyim modelleri içerisinde, birbirinden şık günlük ve özel davetlere uygun elbise modelleri de yer alıyor. Şuan piyasada, Sonbahar-Kış sezonuna uygun olacak şekilde tasarlanmış olan tesettürlü elbiseler bulunuyor.

desenli-tesettur-sonbahar-kis-elbise-modeli-yeni

2016-2017 Sonbahar/Kış kare desenli tesettüre uygun elbise örneği… 

2016-2017 tesettür elbise modelleri ile birlikte kapalı kadınlar, gerek günlük gezmelerinde, gerekse de özel davetlerde istedikleri tarzı tek parça kıyafetlerle oluşturma imkanı bulacaklar. Tek parça olduğu için kombin etme konusunda bayanlara büyük bir fırsat sunan tesettürlü elbiselerin Sonbahar-Kış sezonuna uygun olacak şekilde tasarlanmış olan versiyonlarında, farklı modeller ve renk seçenekleri yer alıyor. Farklı model ve renk seçeneklerinin yanı sıra; farklı beden aralıkları da yine bu noktada bayanların karşısına çıkıyor. Herkesin kendi giyim zevkine uygun olanı bulabilmesi adına bu noktada birçok farklı mağaza satış hizmeti verirken; online olarak internet üzerinden satış yapan tesettür e-ticaret firmaları da yer alıyor.

Sonbahar-Kış Sezonunda Da Canlı Tasarımlar

Sonbahar-Kış sezonuna uygun olacak şekilde tasarlanmış olan bu yılki tesettürlü elbise modelleri içerisinde canlı ve hareketli renklerin yanı sıra; desenli ve motifli parçalar da dikkat çekiyor. 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunun, geçen senelere oranla daha hareketli geçecek olması, tesettürlü bayanları da bir hayli heyecanlandırıyor. Artık sadece o Sonbahar-Kış dönemlerinde alışılagelmiş olan tasarımlar ve renkler moda olmuyor. Aynı zamanda renkli tesettür elbiseler de bu sezon çok moda oluyor ve böylece daha zevkli kombinler oluşturma fırsatı da bayanların karşısına çıkıyor.

kislik-mor-tesettur-elbise

Mor renkli, Sonbahar-Kış sezonuna uygun tesettür elbise örneği… 

Genel olarak etek ve bluzların birleşmesi sonucu oluşan kapalı elbise modelleri; tesettürlü hanımların günlük gezmelerinde de, özel organizasyonlarda da şık ve zarif görünmelerine yardımcı olurken, onların modern tesettür modasına uyum sağlamalarına da olanak tanıyor. Bu arada tesettüre uygun kışlık elbiselerle alakalı diğer yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

En güzel ve en zarif tesettürlü yeni sezon Sonbahar-Kış elbiselerinden birkaçına galerimiz aracılığıyla ulaşabilir ve görsel açıdan fikir edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git