2016-2017 Sonbahar/Kış Hamile Giyim Modelleri

Yeni Sezon Hamile Giyim Modelleri

Farklı tasarımları ile her sezon satışa sunulan hamile giyim modelleri; gebe olan kadınların hem daha sağlıklı, hem de modern bir giyim tarzına kavuşmaları adına büyük öneme sahiptir. Hamile kadınların daha bol kıyafetleri giymesi gerektiğinden; giyim modelleri de bu şekilde tasarlanmaktadır. Kadınların gebelik döneminde karınları normalden fazla büyüyeceği için; dar kesim kıyafet ve elbiselerden uzak durmaları gerekir.

Hamile olan kadınlar için; 2016-2017 sezonunda da birçok farklı tasarım dikkat çekiyor. Sonbahar-Kış döneminde de hamile kadınları düşünen markalar; onlar için pantolonlar, tulumlar, pantolon etekler, etekler, bluzlar, tunikler, kazaklar, montlar, paltolar, kabanlar, ceketler ve daha birçok farklı giyim modeli üretiyor. Bu sayede hamile olan kadınlar da; vücut yapılarına uygun olan ve sağlık açısından tehdit oluşturmayacak kombinleri oluşturabiliyorlar. Hamile giyim alanında 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonu için tasarlanan modeller arasında en çok tunikler ve bluzlar dikkat çekiyor. Özel gün ve gecelerde şık olmaları adına; hamilelere özel elbise ve abiyeler de tasarlanıyor.

Kışlık Hamile Tunik Modelleri

Hamilelerin en fazla tercih ettiği ve kombinlerinde en sık yer verdiği parçaların başında şüphesiz tunikler geliyor. Kışa özel olarak tasarlanmış olan hamileler için tunikler; birçok farklı kombinde yerini alırken; gebe kadınların kendilerini rahat bir ortamda hissetmelerine de yardımcı oluyor. Kışlık hamile tunikleri; farklı modellerinin yanı sıra, geniş bir renk yelpazesi ile de dikkat çekiyor. Gebe kadınlar kendi zevklerine göre hareket ederek, en doğru kombini oluşturabiliyorlar.

Kışlık Hamile Bluz Modelleri

Kışlık hamile bluzları da tıpkı tunikler gibi, gebe kalmış olan kadınların gebelik dönemi içerisinde en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Genelde bluz altına giyilen bol paça pantolon ile şık bir kombin elde ediliyor ve Sonbahar-Kış sezonuna uygun bir tarz yakalanmış oluyor. Bluzlar içerisinde koyu renkler ve tonları, mevsim Sonbahar-Kış olduğu için daha fazla tercih görüyor.

Kışlık Hamile Elbise Modelleri

Hamile kadınların günlük yaşantılarında kıyafet yerine elbise tercih edebileceklerini düşünen markalar; onlar için kışlık hamile elbiseleri de tasarlıyorlar. Böylece gebelik dönemi içerisinde olan bir bayan; tek parça kıyafet ile aradığı şıklığı yansıtabiliyor ve bu döneme uygun bir stil oluşturma fırsatı elde ediyor.

Kışlık Hamile Abiye Modelleri

Moda haftalarında da karşımıza çıkan kışa özel hamile abiyeleri; gebe kadınların özel davetlerde aradıkları modern görünümü yansıtmalarına olanak tanıyor. Kışlık hamile abiyeleri içerisinde; farklı tarzlara hitap eden birçok farklı model yer alıyor. Genelde kışa uygun olduğu için, koyu renkler dikkat çekiyor ve uzun yapıdaki tasarımlar göz önünde oluyor.

Hamile Giyim Kışlık Panço Modelleri

Sonbahar-Kış dönemi içerisinde dış giyim modelleri daha fazla ön plana çıktığından; hamile kadınlar için, dış giyim parçaları da özel olarak tasarlanıyor ve üretiliyor. Bu noktada pançolar ilk karşımıza çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. Kışlık hamile pançoları ile; günlük yaşantınızda yapacağınız gezmeler için oluşturacağınız kombinlere son rötuşu verebilir ve modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git