2016-2017 Sonbahar/Kış Günlük Elbise Modelleri

Günlük Elbise Modelleri 2016-2017

Yeni sezonda şık ve zarif olmak için günlük yaşantınızda da günlük elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Elbiseler, yalnızca özel davetlerde ve önemli günlerde değil; iş yaşantısında ve günlük hayat içerisinde de bayanların tercih edebileceği birer giyim parçasıdır. Ancak elbisenin hangi tarzda seçildiği ve nasıl kombin edildiği bu noktada ciddi öneme sahiptir.

kislik-kasponlu-elbise-modelleri-yeni

Yeni sezonun trendi olan kapşonlu kısa boyda günlük elbise… 

2016-2017 Sonbahar Kış sezonunun en trend elbiselerine buradan ulaşabilirsiniz. Bu elbiseler içerisinde de günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz birçok model vardır. Günlük yaşantınızda tercih edeceğiniz elbise; sizin karakterinizle de doğru orantılıdır. Sonbahar-Kış sezonunda ille de kapalı ve uzun elbiseleri giyecekseniz diye bir kaide yok. Özellikle bu sezonda cıvıl cıvıl ve canlı renklerin trend olması; kombin yapacak olan bayanlara büyük bir fırsat tanıyor. Artık bu Sonbahar-Kış sezonunda oluşturacağınız kombinleri renklendirebileceksiniz. Elbise alanında da yine koyu ve soğuk renklerin yanı sıra; hareketli renklerle tasarlanmış olan modelleri seçebileceksiniz. Aynı zamanda moda trendlerine göre tasarlanmış olan bu elbiseler içerisinde; tarzınıza en yakın olan tasarımı kullanabileceksiniz. Eğer cesur bir tarza sahipseniz; dekolteli, yırtmaçlı ve mini elbiseleri Sonbahar-Kış sezonu dahi olsa rahatlıkla giyebileceksiniz.

Günlük Elbiselerde Geniş Yelpaze

Bayanlara özel olarak 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonu için tasarlanmış olan günlük elbise modelleri içerisinde birçok farklı tasarım yer alıyor. Sade ve tek renk elbiselerin yanı sıra, desenli ve renkli elbiseler de ön plana çıkıyor. Kış mevsiminin trendi olan ekose ve puantiyeli elbiseler de günlük yaşantıda bayanların tercih edebilecekleri modeller arasında bulunuyor. Herkesin kendi giyim zevki doğrultusunda hareket ederek, istediği elbise modelini seçmesi de bu şekilde mümkün oluyor.

gunluk-ekose-elbise-modelleri-kislik

Gri renkte, enine çizgili Sonbahar-Kış için elbise… 

Günlük yaşamda Sonbahar-Kış sezonunda bayanların giyebilecekleri elbise modelleri; doğru bir şekilde kombin edildiği takdirde, ilgili bayanın son derece modern ve zarif bir görünüme kavuşması adına da büyük bir fırsat olacaktır. Özellikle tek parça kıyafet ile sokak stili kombini oluşturmak isteyen hanımlar için; günlük elbiseler güzel bir fırsattır. Günlük yaşantıda kadınların Sonbahar-Kış sezonunda koyu kırmızı, bordo, mor, lila, siyah renkli elbiselere sıkça yöneldikleri görülmektedir.

Galerimize göz atarak, 2016-2017 sezonunun son moda elbise modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git