2016-2017 Sonbahar/Kış Etek Modelleri

2016-2017 Sezonunun En Güzel Etekleri

Sonbahar-Kış döneminde de her sezon olduğu gibi pantolon yerine etekle kombin yapan hanımların sayısı oldukça fazla. Pantolon giyen bayanların çoğu da yine kimi zaman eteklerle kombinlerini oluşturabiliyorlar. Kadınların önemli bir giyim parçası olarak dikkat çeken etekler; Sonbahar-Kış sezonu için farklı yapılarda dizayn ediliyor ve piyasaya sürülüyor. 2016-2017 sezonunda da yine geçen senelerde olduğu gibi çeşitlilik dikkat çekiyor.

son-moda-etek-modelleri-2017

2016-2017 sezonunun uzun yapıdaki etek tasarımları… 

2016-2017 sezonu için özel olarak tasarlanmış olan etek modelleri içerisinden seçim yapacak olan bayanlar bir hayli şanslılar. Zira onlar için özel olarak üretilen Sonbahar-Kış etekleri içerisinde her açıdan zenginlik bulunuyor. Kısa, mini, uzun ve diz hizası boylarındaki farklı etek tasarımları, sade, ekose, desenli, kot gibi farklı stillerde karşılarına çıkıyor ve geniş bir renk yelpazesi de yine bu noktada kadınların beğenisine sunuluyor. Sezonun trend rengi olan pastel ve lila tonlarındaki eteklerin yanı sıra; her Sonbahar-Kış döneminde bolca tercih edilen siyah, bordo, koyu kırmızı, Haki yeşili, mavi, lacivert, mor gibi renklerdeki etekler de yine piyasadaki yerini alıyor. Kombin oluşturma konusunda bayanlara bir hayli yardımcı olacak olan farklı etek tasarımları sayesinde her türlü ortama uygun konsept oluşturmak da hiç zor olmayacaktır. Günlük stilin yanı sıra; özel davetler için de en güzel etek tasarımları ile en şık kombinlerinizi oluşturabilir ve bütün dikkatleri anında üzerinize çekebilirsiniz.

Sezonun En Popüler Etekleriyle Tanışın

Eğer siz de eteklerle kombin oluşturmaya meraklıysanız ve oluşturacağınız stil ile moda dünyasına bomba gibi oturmak istiyorsanız; 2016-2017 en güzel etekleri arasından seçiminizi yapmalısınız. Trendleri yakından takip ederek, bu alandaki en güzel ve en şık tasarımları temin ederek kombinlerinizi oluşturmanız gerekiyor.

sonbahar-kis-etek-modelleri

2016-2017 trend etek örnekleri… 

Bayanlar için özel olarak tasarlanan Sonbahar-Kış etek modelleri ile birlikte her yaştan bayan istediği stili oluşturabilecek ve bu şekilde sezonun modasına da uyum sağlayacak. Örneğin mini bir etek seçiyorsanız; sokak stili için mutlaka altına bir çorap ve dizüstü çizme giymelisiniz. Ancak bu şekilde Sonbahar-Kış modasına uyum sağlayabilirsiniz; aksi halde kombininiz daha çok yazlık stile kaçar ve trend olamazsınız. Uzun etekleri botlarla ve farklı kazak, bluz tasarımları ile kolayca kombin edebilirsiniz.

2016-2017 sezonunun en güzel etek tasarımlarından birkaç örnek, fikir sahibi olmanız için galerimizde yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git