2016-2017 Sonbahar/Kış En Şık Pançolar

En Güzel 2016-2017 Bayan Panço Modelleri

Son 5 yıl içerisinde trendlerde yerini almaya başlayana pançolar; Sonbahar-Kış döneminde bayanların tercih edebileceği bir dış giyim parçası olarak karşılarına çıkıyor. Daha çok asil bir tarz elde etmek isteyenler; mont, palto ve kaban yerine, pançoları tercih ediyorlar. Pançolar sayesinde hem asil bir duruş sergileyen, hem de modern bir görünüm elde eden hanımlar; aynı zamanda soğuk geçen Sonbahar-Kış günlerinde de kendilerini muhafaza etme şansı yakalıyorlar.

2016-2017-bayan-panco-modelleri

Trend 2016-2017 bayan panço tasarımları… 

2016-2017 Sonbahar/Kış bayan panço modelleri içerisinde; herkesin kendi tarzına uygun olanı bulabilmesi adına, birçok farklı tasarım yer alıyor. Her bayanın kendi giyim zevkine göre istediği panço tasarımını bulması için, bu alanda hizmet veren firma sayısı da epey fazla. LC Waikiki, Defacto, Zara Giyim gibi Türkiye’de nam salmış, kaliteli hizmet anlayışları ile dikkat çeken markaların panço tasarımları içerisinden siz de kendiniz için bir ya da birkaç tane seçerek, bu Sonbahar-Kış sezonunda daha modern ve asil kombinler oluşturabilirsiniz.

Pançoları Daha Asil Bayanlar Tercih Ediyor

Gerek açık giyinen, gerekse de tesettüre uygun bir giyim tarzına sahip olan bayanlar içerisinden pançoları tercih edenler; daha asil bayanlar oluyor. Modern görünmek ve farklılık yaratmak isteyen hanımlar; Sonbahar-Kış döneminde adeta pançolara akın ediyorlar ve birbirinden farklı pançolar ile bu mevsimlere uygun en şık kombinleri oluşturuyorlar. Bayan panço modası ile birlikte daha tarz sahibi olan bayanlara, diğer insanların bakış açıları da olumlu yönde değişiyor.

orgu-panco-modeli-2017

Örgü işi, düğmeli yapıda 2016-2017 bayan panço tasarımı… 

Genelde genç kızların sokak stilinde tercih ettiği yeni sezon panço modelleri; sade ve tek renk tasarımların yanı sıra, renkli ve desenli modelleri ile de dikkat çekiyor. Herkesin kendi giyim zevkine uygun olanı tasarımı seçmesi de bu şekilde kolaylaşıyor.

Bu arada 2017 kışlık panço modelleri adlı yazımıza da göz atabilir ve buradan da yine yeni sezonun trend ve şık pançoları ile alakalı bir fikir edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin için hazırlamış olduğumuz galeriye de, fikir sahibi olmak adına bakabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git