2016-2017 Sonbahar/Kış En Güzel Ceketler

2016-2017 Bayan Deri ve Blazer Ceket Modelleri

4 mevsimde de yerine göre giyilebilen bir dış giyim parçası olarak dikkat çeken ceketler; kadınların sokak stilinde, özel davetlerde, akşam yemeklerinde ve iş yaşantılarında tercih ettiği giyim parçaları arasındadır. Yazın da, kışın da, İlkbaharda da, Sonbaharda da ceketleri doğru bir şekilde kullanarak, istediğiniz o şık ve asil duruşu sergilemeniz mümkün. Ancak bunun için hangi ceketi tercih etmeniz ve hangi parçalarla birleştirmeniz gerektiğiniz bilmelisiniz. Örneğin şuan Sonbahar-Kış sezonu içerisinde olduğumuz için; ceket içerisine ve altına ne giyeceğinize doğru bir şekilde karar vermelisiniz. 2016 Sonbaharında ne tür ceketlerin giyilmesi gerektiğine dair daha önce bir yazı yayımlamıştık, buradan o yazıyı da okuyarak, değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

2016-2017 sezonu için özel olarak tasarlanmış olan bayan ceket modelleri içerisinde en güzel tasarımlar yine şüphesiz; deri ve blazer ceketler olarak dikkat çekiyor. Bu 2 ceket tasarımı da; Sonbahar-Kış döneminde kadınların aradıkları asaleti bulmalarına yardımcı olurken; onlara farklı bir kimlik kazandırarak, daha maskülen bir tarz yakalamalarına da olanak tanıyor. Öncelikle, son moda ceketlerle alakalı fikir edinmek adına, buradan son moda bayan ceket modelleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

2016-2017 Bayan Deri Ceket Modelleri

Daha sportif ve feminen bir tarza bürünmek istiyorsunuz; 2016-2017 Sonbahar/Kış ceket modelleri içerisinden deri ceketleri tercih etmeniz daha uygun bir seçim olacak. Bayanlara özel olarak tasarlanmış olan deri ceketler; bu sezonda da yine ciddi rağbet görüyor ve daha çok sokak stili içerisinde kadınların ve genç kızların tercihi oluyor. Yeni sezon bayan deri ceket modelleri arasında; siyah ve kahverengi tasarımları büyük ilgi görürken; bu ceketleri tayt ve çizmelerle kombin eden hanımlar istedikleri o duruşu da sergiliyorlar.

2016-2017 Bayan Blazer Ceket Modelleri

Sade bir şıklık arayan ve klasik ile spor arası bir tarza bürünmek isteyen hanımlar; yeni sezonda bayan blazer ceket modelleri içerisinden seçimlerini yapacaklar. Genelde iş kadınları ve özel davetlere katılacak olanlar bu ceketleri tercih edecek. Üstelik bu ceketlerin Camel modelleri sezonun yeni gözdesi olarak karşılarına çıkıyor.

Yeni Gözde Camel Blazer Ceketler

2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda ceket tasarımları arasında yeni gözde Camel blazer ceketler oluyor. Camel blazer ceket modelleri ile yeni sezonda kadınlar artık daha çekici ve daha modern bir görünüm kazanıyorlar. Camel ya da devetüyü adı verilen bu ceketler; Sonbahar-Kış sezonunda sizi soğuktan koruyacak olması nedeniyle de büyük bir avantaj sağlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git