2016-2017 Sonbahar/Kış Bayan Kazak Modelleri

Yeni Sezon Bayan Kazak Modelleri

Sonbahar ve özellikle de Kış sezonunda insanların vazgeçilmez giyim parçası olarak ön plana çıkan kazaklar; bayanlara özel olarak çok farklı tasarımları ve renk seçenekleri ile piyasada yerini alıyor. Biz kadınlar bu noktada da yine bir hayli şanslıyız. Zira erkeklere oranla, bizim için tasarlanan kazaklarda, model ve renk açısından ciddi çeşitlilik söz konusu. Kısa boyu ile dikkat çeken kazakların yanı sıra, uzun ve salaş kazaklar; yeni yılda da yine en fazla tercih edeceğimiz kazak seçenekleri arasında yer alacak.

zara-giyim-bayan-kazak-modelleri-2017

Gri renkte ve boğazlı yapıda, 2016-2017 Sonbahar/Kış bayan kazak örneği… 

2016-2017 bayan kazak modelleri içerisinde; düz ve sade modellerin yanı sıra, taşlı ve işlemeli tasarımlar da yer alıyor. Böylece herkes kendi giyim zevkine göre seçim yapabiliyor ve kafasındaki kombini oluştururken, bu kazaklardan yararlanabiliyor. Her bayanın kendi bedenine uygun olan kazağı bulması için da; markaların farklı beden aralıklarındaki kazakları satışa sunduklarını görüyoruz. LC Waikiki kazakları, Defacto kazakları, Mudo kazakları, Koton kazakları, H&M kazakları, Boyner kazakları ve Zara Giyim kazakları gibi birçok farklı markanın kazakları piyasada yer almakta ve mağazalar aracılığıyla satışa sunulmaktadır. En moda bayan kazak modelleri sayesinde 2016-2017 sezonunda da yine bayanları birbirinden şık kombinler oluşturma ve en güzel stilleri elde etme imkanı bekliyor.

Bayanlara Özel Kısa ve Uzun Yapıdaki Kazaklar

Bayanlar için özel olarak üretilmiş olan yeni sezon bayan kazak modelleri içerisinde; uzun ve kısa boyları ile dikkat çeken birçok farklı tasarım yerini alıyor. Böylece herkes kendi oluşturmak istediği kombine uygun olan kazağı rahat bir şekilde satın alabiliyor. Genelde yüksek belli kot pantolon giyecek olan kadınlar kısa boyu ile dikkat çeken kazakları tercih ederken; tayt ya da tayt pantolon giyecek olan hanımlar ise uzun ve salaş yapıda olan kazakları seçiyorlar. Kazakları tercih ederken siz de mutlaka kafanızdaki kombine uygun olacak boylarda bayan kazak modellerine yönelin. Bu konuda daha fazla bilgi arıyorsanız; daha önce yayınlamış olduğumuz kışlık bayan kazakları adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

2016-2017 sezonunun en şık bayan kazakları hakkında fikir sahibi olmak için, aşağıda sizler için hazırlanmış olan galeriyi gezebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git