2016-2017 Sonbahar/Kış Atkı ve Bere Modelleri

2016-2017 Bayan Atkı,Bere ve Eldiven Örnekleri 

Sonbahar-Kış sezonunda tasarlanan giyim modelleri; diğer aylara oranla daha fazla oluyor. Zira bu mevsimlerde hava da soğuduğu için; ister istemez bayanlar kombin yaparken 2 parçadan daha fazla parçayı bir araya getiriyorlar. Özellikle karlı dönemde ve rüzgarın bir hayli etkisini gösterdiği zaman diliminde; 5-6 parça bir arada giyilebiliyor. Bu da, soğuk aylarda daha fazla giyim modelinin kombinlerde yerini aldığını gösteriyor.

Kışın soğuk ve yağışlı havalarda tercih edilen ekstra giyim modelleri içerisinde; atkı, bere ve eldivenler de yer alıyor. Ellerin, boyun ve yüzün, kafanın soğuktan korunması için özel olarak dizayn edilen bu parçalar; özellikle de örgü tasarımları ile birçok kişinin ilgisini çekiyor. Genelde bayanlara bu alanda da yine erkeklere oranla daha fazla seçici oluyorlar ve kıyafetlerine her açıdan uygun olacak olan bere, atkı ve eldivenleri tercih ediyorlar. Bayanlar için özel olarak tasarlanan bere ve eldivenlerde olduğu gibi, bayan atkı modelleri içerisinde de geniş bir model ve renk yelpazesi yer alıyor. Bu şekilde herkes istediği tasarımı kolay bir şekilde buluyor.

Birbirinden Güzel Atkılar

Farklı modelleri ile özel olarak tasarlanan bayan atkılar içerisinde; örgülü ve püsküllü olan modeller daha fazla ilgi görüyor. Genelde kadınlar bu tür parçalarda biraz daha gösterişe kaçarak, daha ilgi çekici bir görünüme kavuşma çabası içerisinde oluyorlar. Bu yüzden de atkı seçiminde bu şekilde bir tutum sergilenerek, örgülü, desenli ve işlemeli olan tasarımlar ön plana çıkıyor.

Rengarenk Bereler

Geniş bir model yelpazesi ile bayanların karşılarına çıkan bayan bere modelleri; aynı zamanda rengarenk tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Canlı ve cıvıl cıvıl bir görünüm için renkli bereler içerisinden seçim yapacak olan hanımlar; bu konuda oldukça şanslılar. Zira tek tek ayrı renklerde dizayn edilmiş olan bere tasarımları olduğu gibi, birden fazla rengin bir arada olduğu bereler de piyasada yer alıyor.

Sımsıcak Eldivenler

Sonbahar-Kış döneminde yalnızda yüzümüz ve kafamız değil; ellerimiz de açık kaldığı için bir hayli üşümektedir. Bu noktada da eldivenler devreye giriyor. Bayan eldiven modelleri de kadınların üşüyen ellerini ısıtmak ve kombinlerini daha modern bir hale getirmek için farklı markaların en özel tasarımları arasında yer alıyor. Herkes el yapısına ve kombinine uygun olacak şekilde aradığı renkte eldiveni piyasada kolay bir şekilde bulabiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git