2016-2017 Sonbahar Kış Modası: Kayak Kıyafetleri

2016-2017 Kış Modası: Bayan Kayak Kıyafetleri 

Kış mevsimi ile birlikte kayak tatili planlarını gerçekleştirmek isteyen hanımlar; öncelikle kayak kıyafetlerini hazır halde bulundurmalılar. Öncesinden yapılacak olan hazırlıklarla birlikte; kayak tatili için gerekli olan bütün malzemeler alınmalıdır. Kar pantolonlar, eldivenler, kar botları ve diğer ürünlerle birlikte, kayak tatili için kış modasına ayak uydurmanız gerekiyor.

Kar Pantolonları Olmazsa Olmaz

Herkesin yapmak istediği bir spor türü olsa da kayak yapmak biraz daha lükse kaçıyor. Pahalı olması nedeni ile birçok kişi kayak yapmanın yalnızca hayalini kurabiliyor. Zira yol ve konaklamanın yanı sıra; kayak yapmak için gerekli olan ürünleri satın almak da bütçeyi biraz zorluyor. Ancak gücü yetenler ve bu tatil birikim yapanlar için kayak kıyafetleri arasında ilk sırada kar pantolonları bulunuyor. Öncelikle almanız gereken ve olmazsa olmaz diyebileceğimiz ürün; kar pantolonu olarak karşımıza çıkıyor. 2016-2017 Sonbahar Kış modasında; siyah, gri, pembe ve mavi renk pantolonlar ön planda.

İçinizi Isıtacak İçlikler

Kar pantolonları gibi, içlikler de yine kayak kıyafetlerinin vazgeçilmezleri arasında. O soğuğun içinize işlememesi adına; mutlaka bedeninize uygun bir içlik temin etmelisiniz. Yeni sezonda özellikle pembe, siyah, sarı ve beyaz renk içlikler bir hayli moda. Aynı zamanda üzerinde desenleri olan içlikler de yine yeni sezonda birçok kadının kayak için tercihi olacak.

Dış Giyim İçin Montlar

Kayak yaparken içerisinde bulunduğunuz ortam bir hayli soğuk olacağından; dış giyime de önem vermelisiniz. Bu konuda da titiz bir tutum sergileyerek, içinizi ısıtacak montları tercih etmelisiniz. 2016-2017 sezonunda kayak için montlar içerisinde özellikle pembe, gri, siyah ve mor renkler trend oluyor. Bu renkteli montlarla hem soğuktan korunacak, hem de şık bir görünüm yakalayacaksınız.

Kar Ayakkabısı Tercihine Dikkat

Kayak yapmak için gideceğiniz ortamda ayakkabı seçimi de bir hayli önem taşıyor. Ayakkabılarınızın kalın tabanlı bir yapıda olmasına özen gösterin ve kalın tabanlı botları tercih edin. Özellikle siyah ve gri renkler yeni sezonda kar ayakkabıları içerisinde moda olacak.

Aksesuar Seçimiyle Son Rötuş

Kayak kombini yapacak olan bayanlar yine son rötuşu; bere, eldiven ve gözlük gibi aksesuar parçaları ile yapacaklar. Seçtiğiniz kar pantolonu, içlik, mont ve ayakkabıya uyum sağlayacak olan bu parçalarla birlikte kayak için en uygun kombini oluşturmuş olacaksınız. Böylece kayarken de trend bir görünüm elde edecesiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git