2016-2017 Sonbahar Kış Moda Trendleri

2016-2017 Sonbahar/Kış moda trendleri arasında ön plana çıkan trendleri sizler için derledik. Siz de bu moda trendleri arasında kendinize yakışanı bulabilir ve yeni trendlere ayak uydurabilirsiniz.

2016-2017 Sonbahar/Kış modasında bizi karşılayacak birbinden farklı tasarımlar yer alıyor. Moda haftalarında gördüğünüz kadar marjinal parçalar olmasa da yeni moda akımlarını günlük yaşantıya adepte olacak şekilde görüyor olacağız.

2016-2017 Sonbahar/Kış Sezonunun Moda Trendleri

Asimetrik Kesim Modası

Asimetrik kesim elbise modası, her geçen gün artarak devam ediyor. Moda tasarımcıları özellikle asimetrik kesim tarzı ile birlikte özgün modelleri ortaya koyabiliyor. Tekdüze kombinlerin dışına çıkmak ve biraz farklılık oluşturmak isteyen bayanlar da asimetrik kesimli elbiselere kombinlerinde yer vermeye başladı. Aşağıda yer alan asimetrik kesim modası örnekleri ile birkaç ipucu edinebilirsiniz.

Military Modası

Military modası hem baya hem de erkek elbise modelleri arasında sıkça gördüğümüz bir moda. Hem military desenleri hem de aksesuarları ile birlikte military modası büyümeye devam ediyor.

Aksesuar Modası

2016-2017 Sonbahar/Kış modası içerisinde aksesuarlar da farklılaşmaya devam ediyor. Özellikle küpe modellerinde büyük farklılıklar göze çarpıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git