2016-2017 Sonbahar Kış Kot & Denim Ceket Modelleri

Jean modası ağırlığını koymaya devam ediyor. Pantolon üzerindeki baskısını kabul ettirmişken şimdi sırada ceketler bulunuyor. Kot ceketler, yurtdışında uzun süredir revaçta olsa da ülkemizde nedense istenilen konuma bir türlü sahip olamadı. Bunun farkında olan firmalar da çok fazla modelle girmek yerine klasiklerin dışına çıkmamaya çalışıyor.

Gardrobunuzda bulunması gereken parçalardan biri olan denim ceketler, yılın her ayında tercih edilebilir olması ile ayrı bir avantaja sahip.

Sokak kombinlerinin en önemli parçalarından biri olan denim ceketler 2016-2017 sonbahar kış aylarında farklı modellerle farklı kombinlere eşlik edecek. Salaş modellerden, koyu renkli olanlara; açık tonlardan, koyu tonlara kadar birçok farklı denim ceket modelleri raflarda yerini alacak.

Koyu renk denim ceketler 2016-2017 kış aylarında trendler arasında bulunuyor.

Koyu renk pantoların da bu senenin trendleri arasında bulunduğunu biliyorsunuzdur. Bu durum ceketlere de sıçradı. Klasiklerden vazgeçmeyen bayanlar ise açık renk denim ceketlere yönelmeye devam ediyor.

Spor kombinlerinizde tercih edebileceğiniz kot ceketler ile enerjik günler geçirebilirsiniz.

Sizin için seçmiş olduğumuz ceket modellerinden ilham alarak siz de kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kot ceket kombinleri ile birlikte sokaklarda daha fazla tarz bayan görmek hiç de kötü olmaz…

2016-2017 Kot Ceket Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git