2016 2017 Sonbahar Kış Bayan Palto Modası

2016 2017 Sonbahar Kış Bayan Palto Modelleri

Yeni sezonda farklı renk ve tasarımlarıyla göz dolduran paltolar karşımıza çıkıyor. Özellikle tüylü paltolar bu yılın modasındaki yerini alıyor. İsteğe göre düğmeli, isteğe göre bel kısmında her yalan kemer detayı ile ön plana çıkan bayan palto modelleri de kullanılabilir. 2016 2017 Sonbahar Kış bayan palto modasının oldukça hareketli olduğunu söyleyebiliriz. Genelde kahverengi, gri, mavi ve mor renkler ön plana çıkarken; beyaz ve siyah da her yıl olduğu gibi bu yılda da tasarımlardaki yerini alıyor.

Çalışan bayanlar için düğmeli paltolar her zaman bir adım önde olmuştur.

Çalışan bayanlar için düğmeli paltolar her zaman bir adım önde olmuştur.

Düğmeli Palto Modelleri

Ön kısmında yer alan düğme detayları ile tasarlanmış olan paltolar; 2016 2017 bayan palto modasındaki kendine yer ediniyor. Her 2 kısımda da yer alan düğmelerin bulunduğu paltoların yanı sıra; tek tarafı düğmeli, diğer tarafı sade bir yapıda olan paltolar da var. Bunun yanı sıra yan yana 2 adet ve alt alta 3 adeta olacak şekilde 6 düğmenin yer aldığı paltolar da bulunuyor. Bu tür paltoların genelde gri, kahverengi, beyaz, mavi ve mor renkleri sıklıkla tercih ediliyor.

Kemerli Palto Modelleri

Bel kısmında yer alan uzun kemer detayı ile dikkat çeken ve bu şekilde paltonun 2 yakasını bir araya getirilerek bağlanan tasarımlar da oldukça revaçta. Bel kısmında bağlanan ve kurdele şeklini alan kemeri ile ön plana çıkan bu palto modelleri; daha çok feminen bir duruş yaratmak isteyen bayanlar tarafından kullanılıyor.

Tüylü Palto Trendi

Gelelim sezonun trendi tüylü paltolara… Kol kısmında el bileğinin olduğu bölümde ve yaka kısmında yer alan tüyleri ile tam da Sonbahar-Kış mevsimine uygun olan bu paltolar; hem sizi soğuk havalardan koruyacak, hem de kendinizi daha rahat hissetmenize olanak tanıyacak. Yaka kısmında yer alan tüy detayı sayesinde boynunuzu ve yüzünüzün bir kısmını soğuk havalardan koruyabileceksiniz. Bu yıl trend olacak bu paltolar; daha modern bir görünüm için de bulunmaz bir fırsat. Özellikle genç kızlarımızda bu yıl bu tür paltoları sıkça göreceksiniz. Genelde kahverengi bu tür paltolarda yoğun olarak tercih ediliyor.

Bu arada hem düğmeli, hem de kemerli paltolar da yine 2016 2017 Sonbahar Kış bayan palto modasındaki yerini alıyor.

Aşağıda da örneğini görebileceğiniz gibi düğme detaylı ve kemerli paltolarda çok şık.

kemerli-palto

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git