2016 2017 Sonbahar Kış Bayan Giyim Trendleri

2016 2017 Sonbahar Kış Bayan Giyim Trendleri

2016 2017 sezonu için bayan giyim trendleri yavaş yavaş belli oldu. 1 ay öncesine kadar yapılan çalışmalar neticesinde; yeni sezonda da az çok nelerin moda olacağı belirlenmeye başlamıştı. Bayanlar için yeni sezonda trend olan parçalar arasında birçok farklı model yer alıyor. Özellikle lila renginin yeni dönemde trend olacak olması; lila renkli parçaların daha popüler bir hale gelmesini sağladı. Aynı zamanda ceket, palto, kaban, bluz ve pantolon alanında da yine birçok model ön plana çıkacak. Kot pantolonlar 2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda da yine trend olurken; bunun yanı sıra daha kalın kumaşlarla dizayn edilen pantolonlar da dikkat çekecek. Dış giyimin önem kazandığı bu mevsimde; ceketler, hırkalar, yelekler, paltolar ve kabanlar da yine birçok farklı tasarımı ile bayanların giyim alanında tercihi olacak.

Moda trendleri doğrultusunda 2016 2017 Sonbahar Kış sezonuna göre dizayn edilen bayan giyim parçaları arasında; farklı markaların farklı tasarımları yer alıyor. Yeni sezonda trend olan lila rengi elbiseler ve kıyafetlerin yanı sıra; metal elbise ve kıyafetler de yine moda oluyor. Hırka ve yeleklerin Sonbahar ile birlikte hayatımıza ciddi şekilde etki etmesi de yine bu giyim modellerinin trend olmasına olanak tanıyor. Ceketler, paltolar ve kabanlar da yine soğuk havalarda stil oluştururken; birçok bayanın tercihi olacak. Kadınlar oluşturacakları stillerde bu tür dış giyim parçalarına da yer verecekler ve bu sayede kendilerini soğuk havanın etkisinden biraz olsun muhafaza etme fırsatı bulacaklar.

Çok renkli bir kişiliğim mi var diyorsunuz? O zaman tarzınızı yansıtmaya ne dersiniz?

Çok renkli bir kişiliğim mi var diyorsunuz? O zaman tarzınızı yansıtmaya ne dersiniz?

Örgü Yelek ve Hırkalar Çok Moda

Her yıl olduğu gibi 2016 2017 Sonbahar Kış bayan giyim trendlerinde yine örgü yelek ve hırkalar başı çekiyor. Örülerek üretilen ve el emeği göz nuru diye tabir edilen örgü yelek ve hırkalar; yeni sezonda da yine birçok bayanın tercihi olacak. Kadınlar gardıroplarında daha şimdiden yer verdikleri örgü yelekler sayesinde Sonbahar ve Kış mevsimlerine özel stiller oluştururken; bu şekilde moda ile iç içe görünme imkanı da yakalayacaklar.

Çizmeler ve Botlar Geri Dönüyor

Dış giyimin yeniden karşımıza çıktığı Sonbahar Kış sezonunda çizme ve botlar da yine farklı tasarımları ile dikkat çekecek. Kombin yaparken spor ayakkabıları ve açık ayakkabıları tercih etmeyecek olan hanımlar; bot ya da çizmeler ile stillerini tamamlayacaklar. Bu sezona sezonun modasına göre hareket etme fırsatı da bulacaklar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git