2016 2017 Sonbahar Kış Bayan Çizme Modelleri

2016 2017 Sonbahar Kış Bayan Çizme Modelleri

Yeni sezonun yaklaşması ile birlikte mağazaların raflarında artık Sonbahar-Kış ürünlerini görmeye başladık. Ayakkabı firmalarının raflarında da yine kışlık modeller ön planda. Özellikle bayanlar için üretilen çizmeler bu noktada başı çekiyor. Birbirinden güzel ve şık 2016 2017 bayan çizme modelleri sayesinde en güzel kombinleri siz oluşturacaksınız. Deriden süete, bağcıktan düğmeye, diz üstü çizmelerden ayak bileğine kadar olan çizmelere kadar birçok farklı tasarım yeni sezonda ön plana çıkıyor. Bayanlar için özel olarak üretilen bu çizmeler; hem stil sahibi olmanıza yardımcı olacak, hem de sizi soğuk havalara karşı koruma altına alacak. Şimdi gelelim yeni sezon için üretilen çizmelere…

Diz Hizasına Kadar Uzanan Çizmeler

Her Sonbahar-Kış olduğu gibi önümüzdeki sezonda da yine diz hizasına kadar uzanan çizmeler ön plana çıkıyor. Diz hizasına kadar uzanan çizmeler sayesinde kışın farklı kombinler oluşturmak mümkün. Pantolonla da, mini bir etekle de bu tür çizmeleri rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Özellikle deri tasarımı olan uzun çizmeler; bu sene birçok bayanın ayağında görülecek.

Yılan Derisi Tasarımı İle Üretilen Çizmeler

Kış sezonunun trendi olan yılan derisi, bu yılki çizmelerde de kullanılıyor. Yılan derisi tasarımı olan birbirinden güzel çizmelerle, daha modern ve şık kombinler elde etmeniz mümkün olacak.

(Bize göre bu tarz tasarımlı çizmeleri tercih edebilirsiniz ama mümkünse gerçek yılan derisi kullanmamak. O hayvanlar bizim ayağımıza ayakkabı olsun diye ölüyorlar.)

Ayak Bileğine Kadar Uzanan Çizmeler

Daha kısa boylu, görünümü itibariyle botu andıran çizmeleri tercih etmek isteyenler; boyu ayak bileğine kadar olan çizmeleri kullanabilirler. Bu tür çizmelerin tokalı olanlarının yanı sıra; daha sade yapıda olanları da mevcut. Aynı zamanda deri tasarımı çizmelerle birlikte süet yapımı çizmeler de ön plana çıkıyor.

Çapraz Bağcıklı Çizme Modelleri

2016 2017 bayan çizme modelleri arasında en fazla dikkat çeken model ise; bağcıklı görünüme sahip olan çizmeler oluyor. Diz hizasına kadar uzanan çapraz bağcıkları ile dikkat çeken bu çizmeler; genelde deri tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Bacaklarının güzelliğine güvenen ve uzun çizmelerle bu güzelliği ortadan kaldırmak istemeyen bayanlar; çapraz bağcıkları çizmelere eğilim gösteriyorlar.

Diz Üstü Çizme Modelleri

Diz hizasına kadar uzanan çizmelerin yanı sıra; diz üstü çizmeler de yine oldukça fazla ilgi çekiyor. Genelde bacak boyunu uzun göstermek isteyen kadınların bu yönde tercihleri olduğunu görüyoruz. Diz üstü çizmeler sayesinde bacak boyu daha uzun göründüğü için; alımlı ve çekici görünmek de kolay hale geliyor.

Dizüstü çizme modellerini kot pantolon veya tayt üzerinde kullanabilirsiniz.

Dizüstü çizme modellerini kot pantolon veya tayt üzerinde kullanabilirsiniz.

Püsküllü Çizmeler

Bu sene topuklu ayakkabılarda da trend olan püskül detayı; bayan çizmelerinde de yerini alacak. Özellikle diz üstü çizmelerin üst bölümünde yer alan püskü detayı; daha maskülen bir tarz oluşturmak adına önemli bir fırsat. Püskül detayı ile dikkat çeken çizmeler sayesinde gireceğiniz ortamda anında ilgi çekeceksiniz.

Deri Tasarımı Çizmeler

Kış denilince akla deri tasarımları geliyor. 2017 kışında da yine deri tasarımı oldukça popüler olacak. Bu nedenle deri yapımı çizmeler de birçok mağazada yerini alacak. Gösterişi seven ve ilgiyi üzerinde hissetmek isteyen bayanlar; deri tasarımı ile ön plana çıkan çizmeler arasından seçimlerini yapacaklar. Yeni sezon bayan çizme modelleri içerisinde yer alan deri tasarımlarda özellikle siyah ve koyu kahverengi ön planda olacak.

Siyah deri çizmeler, 2016 2017 sonbahar kış aylarında moda trendleri arasında yerini alacak.

Siyah deri çizmeler, 2016 2017 sonbahar kış aylarında moda trendleri arasında yerini alacak.

Düğmeli Çizme Modelleri

Üst kısmında yer alan düğmeleri ile daha klasik bir stil oluşturma konusunda size yardım edecek olan uzun çizmeler; yeni sezonun trend çizmeleri arasında yer alıyor. Yeni sezon için üretilen düğmeli çizme modelleri ile birlikte daha modern ve daha zarif görüneceksiniz. Bu tür çizmeleri günlük yaşamdan ziyade; sizin için özel olan günlerde tercih edebilirsiniz.

Düğmeli çizme modelleri ile sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz.

Düğmeli çizme modelleri ile sıradanlığın dışına çıkabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git