2016 2017 Siyah Abiye Elbise Örnekleri

2016 2017 Siyah Abiye Elbise Örnekleri

Bayanların genelde düğünlerde, nişanlarda, mezuniyet törenlerinde, iş yemeklerinde ve balolarda tercih ettiği abiyeler; 2016 2017 sezonunda da ciddi rağbet görecek. 2016 2017 Sonbahar Kış abiye modelleri ile birçok bayan katılacağı organizasyonda en şık ve en güzel olmak için yarışacak. Her kesimden bayan için özel olarak üretilen abiyeler sayesinde modern ve şık olmak adeta herkesin ayağına kadar gelecek. Özellikle siyah abiyeler bu dönemde ciddi şekilde rağbet görecek. Hem kusurları gizlemesi, hem daha az risk barındırması, hem de sezonun moda renklerine uygun olması nedeni ile; birçok bayanın yine yeni sezonda da siyah abiyeleri tercih etmesi bekleniyor. Özellikle fazlalıkları olan bayanlar; siyah abiyeler ile birlikte vücutlarını daha güzel ve kusursuz gösterecekler.

Tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu tarz bir siyah abiye elbise seçebilirsiniz.

Tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız bu tarz bir siyah abiye elbise seçebilirsiniz.

Siyah Abiye İle Kusurlarınızı Gizleyeceksiniz

Siyah abiyelerin en önemli avantajı tabi ki vücuttaki kusurların gizlenmesidir. Bu şekilde bir bayan olduğundan daha çekici ve güzel görünebilir. Ancak bunu seçerken de dikkat etmek ve kombin yaparken hataya yer vermemek gerekiyor. 2016 2017 siyah abiye elbise modelleri içerisinde; hem açık giyinen, hem de tesettürlü kadınlar için birçok farklı model yer alıyor. Düz ve sade siyah abiyelerin yanı sıra; işlemeli, taşlı, dekolteli, yırtmaçlı modeller de dikkat çekiyor. Bu arada uzun bir yapıda olan abiyeler yeni sezonda daha fazla rağbet görürken; cesur giyinmeyi seven hanımlar için bu sezonda da yine kısa abiyeler üretiliyor.

Mini siyah abiye elbise ve şapka kombini özgünlük oluşturmuş.

Mini siyah abiye elbise ve şapka kombini özgünlük oluşturmuş.

Daha Modern Görüneceksiniz

Vücudunuzdaki kusurları gizlemeniz adına önemli bir seçim olan siyah abiye elbiseler; aynı zamanda sezonun modasına uyum sağlamanıza da yardımcı olacak. Zira siyah rengi soğuk bir renk olması ile; Sonbahar Kış sezonu için uygun renklerin başında geliyor. Hem şık, hem de modern görünmek için siyah abiyeler güzel bir tercih… Siyah abiye elbisenizi; beyaz bir ayakkabı ile kombin ederek dikkatleri daha da fazla üzerinize çekebilirsiniz. Abiye bir elbise olduğu için elinizde mutlaka portföy bir çanta olmalı. Abiyenin modeline göre saç modelini de tercih etmelisiniz. Topuzlu ve at kuyruğu modeller abiye elbiseler ile en uyumlu modeller olacaktır. Makyajda ise sadelikten yana bir tavır sergilemeniz daha uygundur.

Şimdi sizleri 2016 2017 Sonbahar Kış siyah abiye elbise örnekleri ile baş başa bırakıyoruz. Galerimizde yer alan siyah abiye elbise örneklerine bakarak, siz de beğendiğiniz bir siyah abiye elbise modelini; çeşitli mağazalarda arayabilirsiniz.

Ünlülerden Siyah Abiye Elbise Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git