2016 2017 Lacoste Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezon Lacoste Ayakkabı Modelleri

Konforu, kaliteyi ve şıklığı bir arada sunan Lacoste; yaz kış özel olarak tasarlamış olduğu ayakkabıları ile birçok insanın dikkatini çekiyor. Yazın daha spor görünüme sahip olan bez ayakkabıları satışa sunan Lacoste; kışın ise ayakkabılarını daha korunaklı bir şekilde üretiyor. Bu şekilde soğuk ve yağışlı günlerde bir yandan Lacoste şıklığını yaşamada, öte yandan ayaklarınızı soğuk havadan muhafaza etme fırsatı buluyorsunuz. Hem erkekler, hem de bayanlar için özel olarak tasarlamış olduğu ayakkabılarla insanların karşısına çıkan marka; kalitesinin yanı sıra, çeşitliliğiyle de göz dolduruyor. Lacoste’un erkek ve bayan ayakkabılarında birçok farklı seçenek bulunuyor. Şuan için Lacoste ayakkabı modelleri birçok kişi tarafından ciddi şekilde rağbet görüyor. Önümüz Sonbahar olduğu için; insanlar da bu mevsime ve Kış’a uygun olan ayakkabılar tercih ediyorlar. Kadınlar için ürettiği ayakkabılarda renk çeşitliliği erkeklerinkine oranla daha fazla olurken; deri, süet ve çizme tarzı modeller de ön plana çıkıyor.

Lacoste 2016 2017 Erkek Ayakkabı Modelleri

2016 2017 Lacoste erkek ayakkabı modelleri; daha çok siyah, gri, koyu kahverengi, mavi ve lacivert renkleri ile dikkat çekiyor. Bu arada ayak bileğine kadar uzanan yapıda olan bu ayakkabılar; ayak sağlığınızı korumanıza da yardımcı oluyor. Lacoste’un yeni sezon için özel olarak tasarlayıp satışa çıkardığı erkek ayakkabıları; bileğe kadar uzanan bir yapıda olduğu için, ayakların soğuktan muhafaza edilmesi konusunda avantaj sağlamanıza da olanak tanıyor.

Lacoste 2016 2016 Bayan Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabılarına oranla, Lacoste’un bayanlar için ürettiği ayakkabılarda model ve renk açısından ciddi bir çeşitlilik bulunuyor. Mavi, siyah, kahverengi, lacivert gibi renklerin yanı sıra; pembe, bordo, kırmızı, mor, turkuaz renkli ayakkabılar 2016 2017 Lacoste bayan ayakkabı modelleri arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra sade ayakkabıların yanı sıra; desenli ve çizgili modeller de yine bayanların karşısına çıkıyor. Ayak bileğine kadar uzanan Lacoste bayan ayakkabıları olduğu gibi, çizme tarzında olan ayakkabılar da mevcut bulunuyor. Özellikle kar yağışlı havalar için bu tarz modeller bayanlar tarafından daha fazla seçiliyor.

Kaliteyi ve şıklığı bir arada sunan Lacoste; ayakkabılarını nispeten uygun fiyata satışa çıkarmasıyla da herkesi kendisine hayran bırakıyor. “Bu kaliteye bu fiyat nerede?” diyenler için Lacoste ayakkabıları ciddi bir örnek teşkil ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git