2016-2017 Kış Kombin Seçimleri

2016-2017 Kış Kombin Seçimleri
25 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 869 kez okundu.

Kışa Özel Kombinler 2016-2017 

Sonbahar Kış sezonunda kombin oluştururken daha dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekiyor. Bu dönemde yalnızca kombinin şık olması değil, modaya uygun ve soğuk havalardan koruyucu bir etki göstermesi de lazım. Özellikle kış kombinlerinde bayanların daha dikkatli bir tutum sergilemeleri ve kışa uygun yapıda olan parçalara, kombinlerinde yer vermeleri gerekmektedir. Bu yazımızda; 2016-2017 sezonuna uygun olan kışlık kombinler hakkında bilgiler vereceğiz.

2016-2017 kış sezonunda yalnızca soğuk renkler moda olmayacak Canlı renklerin de moda olduğu bu sezonda artık kombinler çok daha hareketli ve renkli bir hal alacak. Kış kombin seçimi yaparken; vücut yapınıza uygun olan, trend parçaları bir araya getirmelisiniz. Özellikle sezonun trend parçaları deri ceketler, taytlar, salaş ve uzun kazaklar, montlar, paltolar, botlar ve çizmeler; kışlık kombinlerde mutlaka yerini almalı. Kışın hangi ortama uygun kombin hazırlayacağınız, tercih edeceğiniz parçaların değişkenlik göstermesi demektir. Örneğin sokak stili için bir kombin oluşturacaksanız; dizüstü çizme, siyah tayt üzerine salaş bir kazak alabilirsiniz. Dış giyimde de deri ceket ya da montlar kullanarak, kolay bir kombin elde edebilirsiniz. Ancak özel bir davet için kombin yapacaksanız; hem daha seçici, hem de daha şık olmanız gerekiyor.

Maskülen Bir Tarz 

Maskülen ve feminen arası bir tarz için, daha erkeksi görünüme sahip olan bu kombinleri tercih edebilirsiniz.

Kışlık kombin yaparken, eğer özel bir davet için hazırlanıyorsanız; maskülen bir tarz oluşturabilirsiniz. Sezonun trendleri arasında yer alan maskülen stil; bayanların daha erkeksi ve kendilerinden emin bir duruşa sahip olmalarını sağlıyor. Moda defilelerinde de sıkça gördüğümüz bu tarz; kadınların özel günlerde, iş hayatında, daha cesur bir tavır içerisinde olmalarına yardımcı oluyor.

Pilili Tasarımlar 

Pilili etek ve elbiseler; 2016-2017 Kış kombinlerinde kadınların tercihi olacak ve özel davetlerde sıkça kullanılacak.

Hem günlük, hem de özel davetlere uygun bir stil oluşturmak adına; pilili tasarımları tercih edebilirsiniz. Pilili elbiseler, etekler bu konuda size çok yardımcı olacaktır. Özellikle 2016-2017 Kış sezonunda bu parçaların trend olması; modern görünüme kavuşmanızı da sağlayacaktır.

Kadife Modası 

Kadife tasarımları 2016-2017 Kış kombinlerinde fazlaca yerini alacak ve bayanların trend olmasına yardımcı olacak.

Sezonun en fazla kendinden söz ettirecek olan modası ise; kadife tasarımlar olarak karşımızda. Bu kış kadife hüküm sürecek ve kadife tasarımlarına kombinlerinde yer veren bayanlar da trend olacak. Kış kombinleri içerisinde bolca yerini alacak olan kadife tasarımlarla; ister işe gidebilir, ister sokakta gezebilir, isterseniz de özel bir davette yerinizi alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git