2016-2017 Jean Pantolon Örnekleri

2016-2017 Sonbahar/Kış Bayan Jean Pantolon Modelleri 

2016-2017 Sonbahar/Kış sezonuna özel olarak tasarlanmış olan Jean pantolonlar; bayanların bu sezonda modaya uygun ve trend kombinler oluşturmalarına yardımcı olacak. Zira yağışlı ve soğuk günlerin pantolonu olarak bilinen jean pantolonlar; bayanların sokak stili oluşturmaları konusunda adeta kurtarıcıları olarak karşılarına çıkacak.

Jean pantolon modelleri; 2016-2017 sezonunda da yine çok farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Sezonun jean pantolon tasarımlarında; çizgili, yırtık, dar paça, kısa paça, yırtık paça, yüksek belli, koyu renk, eskitme, fermuarlı olmak üzere birçok farklı model yer alıyor. Her bayan kendi stiline göre istediği jean pantolonu; Sonbahar ve Kış sezonu için oluşturacağı kombinlerde rahat bir şekilde tercih edebiliyor. Genelde genç kızlar yırtık ve kısa paçalı jean pantolonları daha fazla tercih ederken; yüksek belli pantolonlar da; kısa boylu bayanlar için güzel bir fırsat oluyor. Yüksek belli ve kısa paçalı pantolonlar; birkaç senedir olduğu gibi, yine bu sezonda da trend olmaya devam ediyor. Trend olmasının yanı sıra; bacak boyunun daha uzun görünmesine de yardımcı oluyor. Bayan jean pantolon modellerinde birçok seçeneğin yer alması; kadınlara bu noktada da yapılan kaliteli hizmetin bir göstergesi olarak dikkat çekiyor.

zara-bayan-jean-pantolon

Bershka ve Zara’dan Göze Hoş Gelen Tasarımlar

Mango, Bershka, Koton, Zara, Defacto, Mavi, Pull and Bear gibi markaların özel olarak bu Sonbahar ve Kış mevsimi için tasarlamış oldukları jean pantolonlar içerisinde; düz ve sade tasarımların yanı sıra, koyu renkler, eskitilmiş modeller, yırtık tasarımlar, dar paça seçenekler, kısa paçalı modeller ve yüksek belli tasarımlar yer alıyor. Her bayanın kendi stiline ve nasıl bir tarz oluşturmak istediğine göre seçebileceği jean pantolon modelini piyasada bu alanda hizmet veren markalardan kolaylıkla sağlaması mümkündür.

Sezonun trend jean pantolonları ile Sonbahar ve Kış mevsimi için birçok farklı kombin oluşturabilirsiniz. Bilinen en güzel kombin; yağışlı günlerde dar kesim jean pantolon üzerine giyilen dizüstü çizme ile yapılan kombindir. Bunun yanı sıra jeanlerin üzerine giyilen salaş ve uzun yapıda olan kazaklarla da birçok farklı stil elde etmek mümkündür.

Galerimizde 2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunun en moda bayan jean pantolon örnekleri; fikir edinebilmeniz için yer alıyor, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git