2016-2017 Genç Kız Abiye Modelleri

2016-2017 Sonbahar/Kış Sezonuna Uygun Genç Kız Abiyeleri

Gece şıklığını en güzel ve en şık şekilde yansıtmak isteyen biz bayanlar için; her sene ve sene içerisindeki tüm sezonlarda farklı abiye tasarımları dikkat çekiyor. Farklı tarzlara hitap edebilen, farklı model abiyeler; aynı zamanda farklı yaş gruplarına uygun olacak şekilde de tasarlanıyor. 18 yaşındaki bir kız da, 50 yaşındaki bir kadın da; yaşına ve tarzına göre en uygun abiyeyi kolayca bularak temin edebiliyor. Piyasada yer alan farklı markalar; yaş gruplarını baz alarak, en uygun şekilde abiyeleri üretiyorlar ve piyasaya sürüyorlar.

tarik-ediz-2016-2017-genc-kiz-abiye-modelleri

Sonbahar-Kış sezonu için genç kızlara uygun, dekolteli ve balık etek abiye tasarımı… 

Genç kızlar için özel olarak tasarlanan abiyeler; 2016-2017 sezonunda da farklı modelleri ile piyasada bulunuyor. Genç kızlara uygun olan abiye modelleri içerisinde; daha çok askılı, mini ve kısa tasarımlar yer alıyor. O yaşlarda vücudun belli bölgelerinin daha saf ve duru bir güzelliğe sahip olması; genç kızlara bu tür abiyeler ile daha fazla şans sağlayacaktır. Bacaklarının, gerdanlığın ve sırtının güzelliğini ortaya çıkaracak olan abiyeleri tercih eden genç kızlar; böylece daha çekici bir görüntü de çizeceklerdir. Daha önce sitemizde yayınlanmış olan, konu ile alakalı olan diğer yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Sonbahar-Kış Sezonunda Koyu Renk Modası

2016-2017 Sonbahar/Kış genç kız abiye modelleri içerisinde daha çok koyu renkler ön plana çıkıyor. Zira moda trendleri doğrultusunda, Sonbahar ve Kış dönemine göre özel olarak tasarlanmış olan abiyeler; bu şekilde genç kızların modern bir duruşa sahip olmalarına yardımcı oluyor. Modaya uygun olacak şekilde Sonbahar-Kış sezonu için özel olarak genç kızlar için tasarlanan özel gece kıyafetlerinde; siyah rengi ilk olarak dikkat çekerken, sırasıyla lacivert, bordo, koyu kırmızı, mor, lila ve koyu yeşil renkleri de ön plana çıkıyor. Bu renklerle tasarlanmış olan genç kız abiyeleri; 2016-2017 sezonunda büyük bir ilgi görüyor.

 

mini-2017-kislik-genc-kiz-abiye

Siyah rengi ve mini yapısı ile tam da genç kızlara uygun bir abiye örneği… 

Sonbahar-Kış sezonunda genç kızlar eğer uzun abiyeleri tercih edeceklerse; genel olarak askılı, dar kesim ve balık etek abiyeleri yöneliyorlar. Eğer kısa ve mini abiyeleri tercih etmek istiyorlarsa; straplez, sırt dekolteli, taşlı ve işlemeli abiyelere öncelik gösteriyorlar. Bu nedenle Sonbahar/Kış moda trendleri arasında da bu tür tasarımların bolca piyasada yer aldığını hatırlatmak isteriz.

2016-2017 sezonuna uygun, genç kızların tercih edebilecekleri en moda abiyeler görsel olarak fikir edinebilmeniz adına galerimizdedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git