2016-2017 En Şık Yapay Kürk Modelleri

En Şık Yapay Kürk Modelleri 2017

Birçok farklı markanın kürk seven hanımlar için özel olarak tasarladığı yapay kürklerini sizler için araştırdık. Hayvanların katledilmemesi için tasarlanan ve kadınların daha tarz sahibi görünmeleri adına önemli bir giyim parçası olan yapay kürkler; soğuk geçen kış günlerinin de daha sıcak ve samimi bir ortamda geçmesine yardımcı oluyor.

Pembe renkli, 2016-2017 bayan yapay kürk ceket tasarımı… 

Kürk hayranı olan, ancak hayvan postundan elde edilen kürkleri giymeye sıcak bakmayan(hayvanlar öldürüldüğü için) hanımlar; yapay kürkler sayesinde istedikleri tarzı yakalama fırsatı buluyorlar. Gerek yerli, gerekse de yabancı markalar tarafından özel olarak tasarlanan ve piyasaya sürülen kürkler; ceket ve manto şeklinde farklı tarzları ile karşımıza çıkıyor. Daha dominant ve cool olmak isteyen bayanlar da; özel olarak tasarlanmış olan bu kürkleri tercih ederek, hem soğuk kış günlerinde kendilerini daha sıcak bir kombinde buluyorlar, hem de etrafa ne kadar stil sahibi olduklarını açık bir biçimde gösteriyorlar.

Hayvan Dostu Yapay Kürk Modelleri 2017

Modası hiçbir zaman eskimeyen ve cool görünmek isteyen kadınların gardıroplarının baş köşesinde yer alan yapay kürk modelleri; oluşturduğunuz kombinin daha gösterişli olmasına ve dolayısıyla da sizin daha fazla ön plana çıkmanıza olanak tanıyor. Hayvan dostlarına zarar vermeden, birbirinden şık kürklerle birlikte modern ve cool bir tarz elde etmek isteyen hanımlar; kürk ceket ve manto modelleri içerisinden seçimlerini yapıyorlar.

Şapkalı yapısı ve rengi tasarımı ile gayet şık, 2016-2017 bayan yapay kürk manto tasarımı… 

Biz de Enmodabox.com olarak, kürklerden vazgeçemeyen ve hayvan dostlarının zarar görmesini istemeyen siz değerli okurlarımız için; en şık ve en güzel yapay kürk tasarımlarını galerimiz altında topladık. Galerimizdeki; 2016-2017 sezonuna damga vuran yapay kürk modellerine göz atarak, sezonun trend tasarımları hakkında fikir edinebilir ve ona göre mağazalardan satın alırken daha rahat hareket edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git