2016-2017 Elie Saab Abiye Örnekleri

2016-2017 Sonbahar/Kış Elie Saab Abiye Modelleri

52 yaşındaki dünyaca ünlü moda tasarımcısı Elie Saab; her sezon en güzel tasarımları bayanlara sunmaya devam ediyor. Şık ve asil olmak isteyen kadınlara yardımcı olan Elie Saab; hem özel gece kıyafetlerini, hem de gelinlikleri en güzel şekilde tasarlayarak görücüye çıkarıyor. Son olarak bir süre öncesinde görücüye çıkmış olan Elie Saab’ın 2016-2017 abiyeleri ciddi şekilde beğeni toplamayı başarmıştır.

elie-saab-straplez-elbise-2017

Elie Saab’ın 2017 yılına özel olarak tasarlamış olduğu, siyah renkte, beyaz etek uçlarına sahip, straplez abiye örneği… 

Son olarak 2016-2017 Elie Saab abiye modelleri ile bayanlara Merhaba diyen ve kadınların özel gecelerde aradıkları o muhteşem görünüme kavuşmalarına yardımcı olan Elie Saab; eşsiz tasarımları sayesinde bir kez daha modaya yön vermekte olan markaların başında geldiğini kanıtlıyor. Sonbahar-Kış sezonuna özel olarak tasarlamış olduğu birbirinden şık ve modern abiyelerle gerek genç kızların, gerekse de olgun bayanların ilgi odağı olmayı başaran marka; farklı renk seçeneklerinin yanı sıra, geniş bir yelpaze ile sunduğu abiye modelleri sayesinde günümüzde herkesin şık olması gerektiğine vurgu yapıyor. Seksi bir şıklık için; birçok bayan Elie Saab’in eşsiz tasarımlarına göz atmayı ihmal etmiyor. Siz de seksi bir şıklık için; Elie Saab’ın o muhteşem tasarımlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Herkes İstediği Abiyeye, Elie Saab İle Kavuşuyor

Koyu ve pastel renklerin ağırlıklı olduğu Elie Saab abiye modelleri Sonbahar-Kış tasarımları içerisinde; farklı tarzlara hitap edebilen birçok farklı parça bulunuyor. Cesur bir giyim tarzını benimsemiş olan bayanlar için yırtmaçlı, dekolteli ve transparan abiyeleri tutkunları ile buluşturan Elie Saab; bu tasarımların yanı sıra, taşlı, işlemeli, dantelli, kabarık ve askılı olmak üzere birçok modele de yer veriyor. Hal böyle olunca da herkes kendi giyim zevki doğrultusunda hareket ederek, kendisi için en uygun abiye modelini Elie Saab farkıyla karşısında buluyor.

elie-saab-metal-elbise-2017

2017 Elie Saab transparan abiye örneği… 

Moda trendleri ile hareket edilerek oluşturulmuş olan Elie Saab’ın 2016-2017 Sonbahar-Kış abiyeleri içerisinde; her yaşa uygun tasarımın yer alıyor olması da büyük bir fırsattır. Böylece herkes daha yaşına göre bir abiye ile önemli organizasyonlarda bulunabilir.

Galerimizde, Elie Saab’ın 2016-2017 sezonuna özel olarak dizayn ettiği abiyeler içerisinden birkaç örnek, fikir edinebilmeniz adına yer alıyor, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git